ISBN

9788380643420: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/al-bekri-o-polakach-i-ich-sasiadach-lista-wladcow-polakow-wedlug-literatury-niemieckiej-wladyslaw-lebinski-franciszek-piekosinski-32111u

Cena: Franciszek Piekosiński


Początek

Autor: Mercedes Lackey

  Fascynująca powieść fantasy. dziejąca się w pełnym magii świecie Valdemaru

Trzynastoletniemu osieroconemu chłopcu o imieniu Mags udaje się wydostać z kopalni kamieni szlachetnych. w której zmuszany był do niewolniczej pracy. Dzieje się tak dzięki temu. iż magiczny koń. Towarzysz. wskazuje go jako Wybranego – kogoś. kto w przyszłości stanie się Heroldem. Mags wyjeżdża do Haven i niespodziewanie znajdzie się w samym centrum dworskich intryg. gdzie nikomu nie może ufać. Nagle odkrywa. że posiada talent. o którym wcześniej nie wiedział. stając się jednocześnie świadkiem tworzącej się legendy – formowania Kolegium Heroldów.

„Akcja powieści rozpoczyna się w kluczowym momencie historii Valdemaru. kiedy system kształcenia Heroldów zmienia się. zaś na dworze i na uczelni wyczuwa się niebezpieczne działania ze strony innych państw. Fanom Lackey spodobają się nowe wątki. zaś ci czytelnicy. którzy nie znają jej powieści. odkryją świat pełen przygód i wartości. Lektura godna polecenia!”.

„Library Journal”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


Głód miłości

Autor: Natalia Nowak-Lewandowska

Nie każdy związek zaczyna się idealnie i nie zawsze jest bajką. Czasem trzeba wejść do czyjegoś piekła i w nim poszukać miłości.

Natasza Socha. pisarka. autorka m.in. Biura przesyłek niedoręczonych

Młody adwokat. Dawid. ma w życiu wszystko oprócz tego. co wydaje mu się zbędne: miłości i stabilizacji. Pewnego dnia na przejściu dla pieszych potrąca samochodem młodą dziewczynę. Martę. Nie wie jeszcze. że ten wypadek wywróci jego życie do góry nogami.

Dawid odwiedza Martę w szpitalu. gdzie po wypadku kobieta dochodzi do siebie. Z każdym dniem jest nią coraz bardziej zauroczony. Nie może jedynie zrozumieć. skąd jej dziwne zachowanie: raz okazuje mu serdeczność i zainteresowanie. by po chwili patrzeć na niego z taką wściekłością i niechęcią. jakby miała przed sobą największego wroga.

Natalia Nowak-Lewandowska kolejny raz udowadnia. że nie boi się najtrudniejszych tematów i prezentuje czytelnikom niebanalną historię miłosną opartą na bólu. niepewności i niepokoju. Przeczytajcie i przekonajcie się. jak wygląda głód miłości.

Joanna Szarańska. autorka cyklu Kalina w malinach

Wydawnictwo: Replika

Cena: 26.9stronghold crusader poradnik, chufo llorens, prawo transportowe pdf, pozytywne aspekty globalizacji, morey trish, śmierć półkownika, detektyw pozytywka pdf, wkurza, fiszki włoski pdf, repetytorium gimnazjalisty historia pdf, podstawy biotechnologii, dziewczyna w niebieskim płaszczu, adaptowana aktywność fizyczna, podstawowe środowiska wychowawcze, wspólnoty wyobrażone…