ISBN

9788378597933: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/ostatni-list-do-matki-leszek-andrzej-mroczkowski-28344u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/28516/epub

1:

:

Cena:


Jak skutecznie rozmawiać z pacjentem i jego rodziną. Praktyka lekarza rodzinnego

Autor: Ludmiła Marcinowicz

Celem książki jest przedstawienie praktycznych informacji. które ułatwią lekarzowi rodzinnemu nawiązanie i utrzymanie kontaktu z pacjentem oraz poznanie jego oczekiwań i obaw związanych z chorobą. a studentom medycyny wskażą. na czym polega praca lekarza skoncentrowanego na pacjencie.

 

W publikacji opisano m.in. modele konsultacji lekarskiej. przebieg wizyty lekarskiej. komunikowanie się z pacjentem w sytuacjach trudnych i gdy występują u niego niewyjaśnione objawy (ang. MUS – medically unexplained syndroms). dziecko jako pacjent (rozmowa. budowanie zaufania. problem dziecka pokrzywdzonego) oraz zasady przekazywania informacji w stanach nagłych i zagrożeniach życia.

<

139: https://woblink.com/ebook/fizjoterapia-w-ortopedii-dariusz-bialoszewski-29366u

Cena:dieta w insulino pdf, dobre zycie, mówca umarłych, ewolucja życia sprawdzian, janusz węc, procedury pielęgniarskie kózka pdf, rozmowa kwalifikacyjna pytania i odpowiedzi pdf, niebo w ogniu, czlowiek ken, bednarek justyna, pokojuwka, dlaczego zdradzamy, audio buk, modele biznesu, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf za darmo, zachowanie konsumenta, stephen covey 7 nawyków skutecznego działania pdf, far cry primal mapa…