Przyjaciel

Autor: Basia Karolewicz

Pracujący w jednym z wrocławskich biurowców Basia i Adam znają się od lat. Wiedzą o sobie niemal wszystko i oboje są zdania. że taka szczera. damsko-męska przyjaźń nie zdarza się często. Tylko czy to aby na pewno przyjaźń…? Basia. która nieustannie walczy z traumą z dzieciństwa. kładącą się cieniem na całym jej dorosłym życiu. nie potrafi znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Sytuacji nie ułatwia Adam. wysyłający do niej mylne i niejednoznaczne sygnały. Ale z dnia na dzień staje się coraz bardziej jasne. że kiełkujące w niej uczucie jest silniejsze. niż być powinno i że Basia zrobi wszystko. by nie stracić jedynego mężczyzny. na którym jej zależy… Co się stanie. gdy Adam podejmie decyzję o zmianie pracy? Czy znajdzie się coś. co ocali tę znajomość? Czy Basia będzie umiała pora

54.5: https://woblink.com/ebook/uszkodzenia-autoimmunologiczne-ukryta-przyczyna-chorob-jak-wyeliminowac-otylosc-chroniczne-zmeczenie-i-inne-grozne-objawy-o-bryan-tom-140722u

Cena:


Sensacyjne zaręczyny

Autor: Dani Collins

Aby odciągnąć uwagę mediów od swojej siostry. słynny kierowca rajdowy Ramon Sauveterre ogłasza sensacyjną wiadomość: kończy karierę i zamierza się ożenić. Przedstawia światu swoją narzeczoną – Isidorę. Isidora pracuje w rodzinnej firmie Sauveterre’ów. Ramon nie wie. że od lat jest w nim zakochana. Udawanie jego narzeczonej okaże się dla niej trudnym wyzwaniem…

 

Trzecia część miniserii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Sensacyjne zaręczyny

Autor: Dani Collins

Aby odciągnąć uwagę mediów od swojej siostry. słynny kierowca rajdowy Ramon Sauveterre ogłasza sensacyjną wiadomość: kończy karierę i zamierza się ożenić. Przedstawia światu swoją narzeczoną – Isidorę. Isidora pracuje w rodzinnej firmie Sauveterre’ów. Ramon nie wie. że od lat jest w nim zakochana. Udawanie jego narzeczonej okaże się dla niej trudnym wyzwaniem…

 

Trzecia część miniserii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Modlitewnik czcicieli Świętej Rity

Autor: ks. Leszek Smoliński

Święta Rita. patronka spraw po ludzku beznadziejnych. każdego dnia przypomina nam o sile płynącej z wybaczenia i o tym. że nie istnieją trudności. którym z pomocą Boga. nie moglibyśmy podołać. Ta wielka święta. dzięki niezwykłej sile orędownictwa. ma niezliczone rzesze czcicieli. którzy jej wstawiennictwu zawdzięczają niewysłowione łaski.

Modlitewnik czcicieli Świętej Rity jest wyjątkowym zbiorem modlitw dobranych tak. by najpełniej oddać duchowe przesłanie św. Rity. a także by w najpiękniejszy sposób wyrazić swoją ufność w jej niezwykłe pośrednictwo u Boga.

Wszyscy. którzy czują szczególną więź z tą niezwykłą świętą. znajdą na kartach modlitewnika natchnienie do wyrażenia wdzięczności oraz ufności w orędownictwo św. Rity. a także słowa. którymi będą

39.9: https://woblink.com/ebook/krolowa-polski-henryk-bejda-140928u

Cena:kawalec pediatria, prawo międzynarodowe publiczne skrypt, po prostu polska, postępowanie przedszpitalne w obrażeniach ciała, dorastanie online, zarządzanie jakością z przykładami, kapuściński imperium pdf, raport z północy, angielski a1 ćwiczenia pdf, jak cie zabic kochanie?, national geographic polska praca, jan kulig, zadania z elektrotechniki…