Przypadek czy przeznaczenie?

Autor: Cathy Williams

Leandro Sanchez jest zaskoczony. że dziewczyna. z którą właśnie chciał zerwać. urządza w jego domu przyjęcie zaręczynowe. Rozgniewany wyrzuca wszystkich gości. a gdy po chwili przyjeżdża spóźniony kurier z pierścionkiem zaręczynowym. Leandro przeżywa kolejny szok. Kurierem jest Abigaile Christe. jego była kochanka. jedyna kobieta. którą naprawdę pokochał. lecz niestety okazała się oszustką. Poruszony jej widokiem. chce jej dać drugą szansę. ale teraz to ona już nie chce z nim rozmawiać…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788395314902: Wydawnictwo

Format

24.6: https://woblink.com/ebook/sto-razy-sierpem-jacek-sierpinski-141050u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/141169/pdf

1: Autor

Autor

Bartosz Wojciechowski:

Cena:


Program lojalnościowy – od zbierania punktów do grywalizacji

Autor: Chrąchol-Barczyk Urszula

Książka stanowi doskonałe narzędzie zarówno dla firm chcących stworzyć własny program lojalnościowy. jak i dla tych. którzy już program posiadają. Dzięki zaprezentowanym case study można dostrzec trendy i rozwiązania. jakie współcześnie oferują programy lojalnościowe swoim uczestnikom. Wśród przeanalizowanych przykładów znajdują się programy nagradzane w ogólnopolskich konkursach zarówno w obszarze B2B. jak i B2C. Książka zawiera także rozważania teoretyczne dotyczące omawianego pojęcia oraz wskazuje na decyzje. które należy podjąć. tworząc program lojalnościowy.

Wydawnictwo: edu-Libri

Cena: 40


Łączenie i podział spółek.

Autor: Grzegorz Ziółkowski

Publikacja omawia najważniejsze kwestie związane z łączeniem się i podziałem spółek. jakie uregulowano w Kodeksie spółek handlowych. w tym transgraniczne łączenie się spółek kapitałowych i spółki komandytowo-akcyjnej oraz proces łączenia się spółek z udziałem spółek osobowych.

Zagadnienia prawne. podatkowe i rachunkowe zostały zaprezentowane z uwzględnieniem odrębności:

● procesu łączenia się spółek kapitałowych przez inkorporację (przejęcie) bądź przez zawiązanie nowej spółki (fuzję);

● procesu łączenia się spółek z udziałem spółek osobowych;

● połączenia spółki kapitałowej ze spółką zagraniczną;

● połączenia spółki komandytowo-akcyjnej ze spółką zagraniczną;

● ró

https://woblink.com/ebook/import-towarow-jak-rozliczac-vat-od-towarow-sprowadzanych-spoza-ue-aneta-szwech-141155u: https://woblink.com/product-publication/download/141155/pdf

Cena:oświecenie charakterystyka, kevin hadley, filozofia dziejów, świat zofii książka, tomasz a kempis o naśladowaniu chrystusa pdf, błękitny zamek audiobook, badanie fizykalne w pielęgniarstwie, protetyka spiechowicz, ojcowie pustyni pdf, podstawy neonatologii szczapa pdf, włodzimierz skiba, ludobujstwo, czasopismo egzorcysta, euhydria, mapw, piotr ferenc, katarzyna targosz, scenariusze teatralne komedie, katarzyna miller książki pdf…