Jak mogłaś

Autor: Heidi Perks

Byłaś za nią odpowiedzialna. a teraz zaginęła…

Charlotte. przyjaciółka Harriet. opiekuje się jej córką. Dziecko znika. Kobieta może przysiąc. że spuściła małą z oka ledwie na chwilę. że dziewczynka cały czas bawiła się z innymi dziećmi. Przecież dbała o nią jak o własne dziecko! Zrozpaczona Harriet winą za nieszczęście obarcza Charlotte. Jak mogłaby jej wybaczyć?

Dwa tygodnie później obie kobiety zmuszone są spotykać się na komisariacie. Będą przesłuchiwane w sprawie pewnego morderstwa. Sytuacja zaczyna się komplikować. bo na jaw wychodzą liczne sekrety. Harriet i Charlotte muszą zdecydować. czy wzajemnie sobie pomóc. Tak przecież robią najlepsze przyjaciółki. prawda?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 28.99


Wpływ

Autor: Bruno Kadyna

W tragicznym wypadku giną żona i rodzice Adriana. Młody mężczyzna pozostaje sam z dorastającą córką i aspołecznym dziadkiem. Odurzony narkotykami wielokrotnie upada. przekuwając złość i bezradność wobec losu w brawurę i awanturnictwo. W odurzeniu traci wciąż więcej i otwiera drzwi prawdziwemu złu. które czyha w cichości. by omamić i zdusić jego człowieczeństwo.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24


Wydawnictwo

Poltext: Format

133370

https://woblink.com/product-publication/download/133370/epub: 1

Cena:


Split payment w sektorze budżetowym

Autor: praca zbiorowa

Publikacja w bardzo praktyczny sposób wprowadza w arkana nowej instytucji podatkowej. czyli podzielonej płatności w VAT tzw. split payment. Zmiana ta wymaga od pracowników działów księgowości jednostek sektora finansów publicznych wielu prac. w tym m.in. dostosowania systemów księgowych oraz planu kont. Jednostki są także zobligowane do uważnego śledzenia wpływów i wydatków dokonywanych z odpowiednio dostosowanych kont bankowych jednostki.

W książce Czytelnik znajdzie także rozwiązania kluczowych zagadnień: w jaki sposób stosowanie split payment wpływa na odpowiedzialność podatkową płatnika faktury. co zrobić w sytuacji wpłaty podatku od towarów i usług na niewłaściwy rachunek bankowy. czy w związku z mechanizmem podzielonej płatności na każdej faktu

9.9: https://woblink.com/ebook/rozliczanie-vat-w-dzialalnosci-sezonowej-marcin-jasinski-130030u

Cena:


ISBN

9788323392309: Wydawnictwo

Format

42: https://woblink.com/ebook/wybrane-polityki-publiczne-unii-europejskiej-jan-wiktor-tkaczynski-swistak-marek-129983u

Cena: Świstak Marektak było w bieszczadach, audiobook 365 dni, milgram stanley, światopogląd krzyżówka, nie widział, rak pecherzyka zolciowego, rozpad zsrr państwa, potęga teraźniejszości audiobook, geniusz żydów na polski rozum, czarna owieczka audiobook, kuba chmielarski instagram, wycena nieruchomości przy zastosowaniu podejścia porównawczego prystupa pdf, audio buk, pani bovary audiobook…