Uwielbienie i dziękczynienie

Autor: Jeff Cavins

  • Czy chciałbyś nauczyć się nowej metody radzenia sobie z trudnościami? 
  • Czy miałbyś ochotę poznać strategię walki z problemami. jaką proponuje Bóg?
  • Czy nie uważasz. że warto by było umieć reagować na przeciwności. jakich doświadczasz. w sposób. który byłby w stanie przemienić zarówno ciebie. jak i okoliczności twojego życia?

O tym właśnie jest ta książka.

Jej autor. podążając za Słowem Bożym. proponuje: Gdy wpadniesz w tarapaty. najpierw podziękuj Bogu. a potem Go uwielbij! 

Czy to nie szalony pomysł? W trudnych chwilach nasza postawa wobec Boga jest zwykle dosyć roszczeniowa: chcemy. by nas wyciągnął z kłopotów. Czasem potrafimy nawet zdobyć się na deklaracje poprawy życia lub rezygnacji ze złych nawyków. Ale dziękować Bog

23: https://woblink.com/ebook/lila-cezary-andrzej-krajewski-31324u

Cena:


Osobliwość ciszy

Autor: Alicja Masłowska – Burnos

„Osobliwość ciszy” Alicji Masłowskiej-Burnos to ostatnia część Trylogii ciszy. która stanowi kontynuację losów Mai i Adama z części pierwszej „Nie wchodź w moją ciszę” oraz „Odprowadzam ciszę” części drugiej.

W tej części Autorka odwołuje się do wydarzeń z przeszłości. odkrywając wiele tajemnic. ujawniając nowe fakty. a jednocześnie przeplatając to wszystko nowymi. poruszającymi i niepokojącymi wątkami.

Początkowo w prologu poznajemy kilkunastoletnią Majkę. która jest po tragedii rodzinnej. co rzutuje na całe jej dorosłe życie skomplikowaną naturę i postępowanie. Następnie mocno rozbudowany zostaje wątek osadzony w Opolu. w latach zanim Karewicz zaczęła pracę dla „Medicalu”. Poznajemy mec

22.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-kochania-siebie-w-15-aktach-marta-lewandowska-31699u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 31562

https://woblink.com/ebook/szkola-pod-zaglami-1983-84-3-album-rodzinny-kazimierz-robak-31562u

:

Cena:


ISBN

9788375515459: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/skandal-w-atlasach-loretta-chase-31533u

Cena:


Słowianie Zachodni: dzieje. obyczaje. wierzenia. tom drugi. część trzecia: Dzieje Słowiańszczyzny północno-zachodniej do połowy XIII wieku. Rozwój cywilizacji Słowiańszczyzny północno-zachodniej

Autor: Wilhelm Bogusławski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Tom drugi. część trzecia dzieła „Słowianie Zachodni” omawia następujące tematy: Rozwój cywilizacji Słowiańszczyzny. Północno-Zachodniej. Byt pasterko-rolniczy i przemysłowy. 1. Jedność obyczajów zapewnia jednakowy rozwój społeczny. 2. Gospodarstwo domowe. Pasterstwo. Rolnictwo. Ochodze. Ujazdy. Lgoty. Wole. Granice. 3. Łowiectwo leśne i wodne. 4. Bartnictwo i pszczelnictwo. 5. Ogrodnictwo. sadownictwo. chmielnictwo. winiarstwo. 6. Mielnictwo. 7. Piwowarstwo i miodowarstwo. 8

8: https://woblink.com/ebook/z-kresow-polabskich-jan-grzegorzewski-31622u

Cena:wstęp do inżynierii materiałowej blicharski pdf, kinesiotaping książka pdf, urzeczenie, sposób na alcybiadesa ebook, po piśmie, zakazany układ haner, kurs cudów pdf, atlas toksycznych facetów, émile durkheim, putin człowiek bez twarzy, problematyka pracy, pocztówka z toronto, english for physiotherapy, jak pisac zaproszenie, bajka piraci, diagnoza z matematyki klasa 6, arkusz matematyka, ewa siemińska, ewa foley…