ISBN

9788380872882: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/zwyciezaj-w-biznesie-brian-tracy-139446u

Cena:


:

:

Cena:


Dziewczynka z zapałkami. Wydanie dwujęzyczne na Boże Narodzenie

Autor: Hans Christian Andersen

„Dziewczynka z zapałkami” to jedna z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena. Ta napisana prozą opowieść powstała w 1845 roku. wtedy też została opublikowana po raz pierwszy. Fabuła jest silnym nawiązaniem do życia autora. który wywodził się z ubogiej rodziny. Istnieje przekonanie. że baśń ta zawiera głęboki sens oraz ponadczasową wymowę. która po dziś dzień jest aktualnym przesłaniem. Idea miłosierdzia i troski o innych jest nam szczególnie bliska właśnie w okresie świąt Bożego Narodzenia. W tym czasie warto również znaleźć chwilę na przybliżenie jej najmłodszym poprzez klasykę literatury światowej.

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki

69.99: https://woblink.com/ebook/wielka-ksiega-koszykowki-bill-simmons-139832u

Cena:angielski dla początkujących testy pdf, gramatyka języka polskiego ćwiczenia pdf, angielski a1 pdf, j.angielski ćwiczenia, teoria obwodów zadania z rozwiązaniami, perwersyjna milosc laurelin pdf, podstawy genetyki dla studentów i lekarzy pdf, tajemnica klejnotu nefertiti, efekt domina książka, analiza matematyczna w zadaniach, łobocki wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych, asiunia lektura, codename panzers faza pierwsza, wielka ksiega cipek ksiazka pdf, obróbka ubytkowa pdf, mały książe epub, juliusz słowacki grób, jak założyć i rozwinąć własną firmę, adam olszewski, karolcia lekturą pdf, tak smakuje miłość, magia sprzątania pdf…