Wichrowe opowieści

Autor: Barbara Wrzesińska

Życie i funkcjonowanie w społeczeństwie to niekiedy bardzo trudna rola. z którą każdy z nas musi się zmierzyć. Los przynosi nam różne sytuacje i nie zawsze otrzymujemy to. czego oczekujemy. Radość. powodzenie. sukces… Troska. samotność. smutek… Ludzka egzystencja przypomina czasem słodko-gorzką przeplatankę. Pocieszenie może przynieść nam obcowanie z naturą – krople deszczu posiadają oczyszczającą moc. a gorące promienie słońca dają poczucie wolności.

Mimo niepowodzeń warto dostrzec niezwykłość ludzkiego istnienia. Znaleźć w sobie pewność. dzięki której będziemy mogli śmiało iść przez życie i dostrzegać obłudę osób o „dobrym sercu” – z nimi przyszłość na pewno się rozliczy. I zachowajmy w sobie radosne chwile. bo odchodząc w dale

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

135728

https://woblink.com/product-publication/download/135728/epub: 1

Cena:


ISBN

9788365778734: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/zapadnia-zbigniew-kosiorowski-135673u

Cena:


Master

Autor: Magda Skubisz

Czwarty tom cyklu Magdy Skubisz. czyli powieść o młodzieży. ale niekoniecznie dla młodzieży.

Master ma kupę szmalu i nietypowych przyjaciół. wraz z którymi uczęszcza do drugiej klasy ogólniaka. Nieprzystosowana społecznie Luśka cierpi na trądzik i depresję. Burak to chłopak ze wsi. chronicznie woniejący obornikiem. a Katarzyna – zwana Rybą. za sprawą skłonności do wysokoprocentowych trunków – zmaga się z kryminalną przeszłością swoich rodziców. którzy odsiadują wyrok za przemyt.

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 24.9


Wojna i pokój. Tom 5

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Jak rozliczać VAT od umowy faktoringu po wprowadzeniu split payment

Autor: Aneta Szwęch

Umowa faktoringu jest w obrocie gospodarczym bardzo popularną umową. której rozliczenie w VAT dla podatników nie stanowiło już problemu. Zmieniło to wprowadzenie od 1 lipca 2018 r. split payment. a tym samym odpowiedzialności faktora za zobowiązania faktoranta. W związku z tym powstaje wiele pytań. jak i kiedy można się uwolnić od tej odpowiedzialności. W publikacji przedstawiamy również zasady rozliczenia VAT od tych umów zarówno po stronie faktora jak i faktoranta oraz ustalenia wysokości opodatkowania tej usługi zarówno w przypadku faktoringu klasycznego jak i odwrotnego.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788365648273: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/sektor-kolejowy-w-polityce-transportowej-unii-europejskiej-engelhardt-juliusz-133983u

Cena:


Rewolucja. Świat bez Boga

Autor: Praca zbiorowa

Religijna. francuska. bolszewicka. seksualna. genderowa – mimo że różnorodne. wszystkie rewolucje mają ze sobą coś wspólnego.

Wydawnictwo: Monumen

Cena: 10


:

Format

35: https://woblink.com/ebook/oswoic-alergie-mylek-danuta-133708u

Cena:celibat. opowieści o miłości i pożądaniu pdf, miłość po sąsiedzku pdf, prawo spadkowe skowrońska bocian, kariotyp mozaikowy, www everafterhigh pl, dpoae, kwestia ceny miłoszewski chomikuj, pościg elle kennedy pdf chomikuj, krzysztof prałat, jerzy urban książki, porady duchowe, ray dalio zasady, watch dogs poradnik, trening ikigai…