Metoda wodna

Autor: John Irving

Kłopoty z moczowodem. praca nad tłumaczeniem poematu z języka staro-dolno-nordyjskiego. afera narkotykowa… to tylko przykłady skrajnie odległych motywów. które występują obok siebie w tej powieści i zapewne doprowadziłyby do jej artystycznej katastrofy. gdyby autorem ‚Metody wodnej’ nie był Irving. Pod jego piórem. przywykłym do sprawiania niespodzianek. motywy te bez trudu układają się w spójną całość – arcypoważną komedię o wchodzeniu w dorosłość. któremu towarzyszą rozpaczliwe próby stworzenia dojrzałego związku małżeńskiego.

John Irving (ur. 1942) – jeden z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy. Debiutował w 1968 roku powieścią ‚Uwolnić niedźwiedzie’. a jego czwarta książka. ‚Świat według Garpa’. przyniosła mu rozgłos na skalę światową. została też z sukcesem sfilmowana. Jest znany i podziwiany na całym świecie. a jego powieści zostały przełożone na kilkadziesiąt języków

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 35.2


ISBN

9788381420723: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/kim-jest-czlowiek-abraham-joshua-heschel-katarzyna-wojtkowska-126445u

Cena:


ISBN

9788328709683: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/milosc-ma-twoje-imie-ilona-golebiewska-125424u

Cena:


Na szlaku trumien

Autor: Peter May

Wyspa Harris. Hebrydy Zewnętrzne.

Wyrzucony na plażę mężczyzna nie ma pojęcia. gdzie się znajduje ani kim jest. Stopniowo dowiaduje się kolejnych szczegółów o sobie: nazywa się Neal Maclean i zjawił się na Harris przed rokiem. by pisać książkę. Tyle że w jego komputerze nie ma po niej ani śladu. Jedyne. co znajduje w domu. to mapka z zaznaczoną trasą zwaną Szlakiem Trumien.

 

Wyspa Flannana.

Na niezamieszkanej wysepce archipelagu Hebryd Zewnętrznych. z której ponad sto lat temu w tajemniczych okolicznościach zniknęło trzech latarników. zostają znalezione zwłoki zamordowanego mężczyzny. Policja podejrzewa Macleana. A jemu trudno dowieść niewinności. skoro nadal niewiele pamięta i sam nie jest o niej przekonany.

 

Edynburg.

Karen Flemming. zbuntowana nastolatka.

Autor: Anna Gielewska

Cena:


Dalekie Pawilony. Tom 1

Autor: Mary Margaret Kaye

Ponadczasowa historia. która od lat fascynuje czytelników i widzów. Angielska klasyka w nowym wydaniu!

Poruszająca i pełna zwrotów akcji historia osadzona w XIX-wiecznych Indiach. Poszukiwanie własnej tożsamości. zakazane uczucie. pełne niebezpieczeństw i przygód życie – a wszystko to u stóp mitycznych Himalajów. zwanych przez Hindusów Dalekimi Pawilonami.

Ashton Pelham-Martyn urodził się w brytyjskiej rodzinie. W kolonialnych Indiach miało to oznaczać życie w dostatku. władzę i przywileje. Jednak chłopiec. osierocony w wieku czterech lat. zostaje wychowany przez Hinduskę i jako zwykły służący trafia na dwór radży. Będąc już młodzieńcem. w obawie o własne życie musi uciekać i w dramatycznych okolicznościach poznaje prawdę o swoim pochodzeniu. Dorastający Ash sta

:

Cena:nie hańbi olga gitkiewicz, marionetka amo jones pdf, sylwia ziętek, ziarna ziemi, jednominutowy menedżer pdf, dobry chlopak hokeisci pdf doci, piotr masiukiewicz, przewodnik minecraft, dziady cz 2 online, czy będziemy razem, resnick halliday tom 1, chłopcy z placu broni książka pdf, jan paweł ii książki, bochenek anatomia tom 1 pdf, immunologia książka, kot niebieski bunda…