ISBN

9788379765942: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/geniusz-a-scott-berg-27898u

Cena:


Współczesna wiedza o polimerach. Tom 1

Autor: Jan F. Rabek

Materiały polimerowe są wykorzystywane we wszystkich dziedzinach techniki. a chemia polimerów to istotna. interdyscyplinarna dziedzina wiedzy. niezbędna nie tylko chemikom. ale również inżynierom. technologom. a nawet lekarzom.

Współczesna wiedza o polimerach to podręcznik akademicki. który w sposób prosty i przejrzysty opisuje wybrane zagadnienia z zakresu chemii. fizykochemii i metod badawczych polimerów. Dla każdej grupy polimerów zostały podane liczne przykłady zastosowań w nauce. technologii i życiu codziennym. na podstawie szeroko cytowanej literatury naukowej. Oprócz podziału logicznego na poszczególne tematy. wiadomości w książce zostały usystematyzowane zgodnie z poziomem trudności. Aparat matematyczny został zredukowany do n

19.9: https://woblink.com/ebook/tiara-i-korona-tom-2-teodor-jeske-choinski-28515u

Cena:przede mną czy przede mną, matematyka dla kierunków ekonomicznych gurgul pdf, gaumardżos. opowieści z gruzji, memorix anatomia pdf chomikuj, zdrowie publiczne pdf, opracowanie antygony, piotr napieralski, ostrze nocy, tematy rozprawek dziady cz 3, gilgamesz pdf, proces karny last minute pdf, jacka hugo-badera, denise hunter chomikuj, rodzina borgiów mario puzo, yuval noah harari książki, tomasz kin bez przedawnienia, książki na ebooka za darmo, blondynka na medycynie, łamacz dusz, czasopisma prl, harry potter wszystkie części pdf, grzegorz damięcki żona, nobel z literatury 2017…