ISBN

9788381680332: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/cukrzyce-mozna-wyleczyc-naturalne-metody-zapobiegania-i-odwracania-skutkow-cukrzycy-typu-2-jason-fung-140302u

Cena:


Jezu. Ty się tym zajmij

Autor: Małgorzata Pabis

‚Jezu. Ty się tym zajmij” to zawierzenie. które w niezwykły sposób podbija ludzkie serca. Przekazywane jest i wypowiadane przez coraz to nowych wiernych doznających łask wypływających z modlitwy pełnego zawierzenia. Rośnie też liczba świadectw licznych łask i działania Bożej opatrzności tych. którzy w akcie zawierzenia „Jezu. Ty się tym zajmij” całkowicie powierzyli swoje problemy Jezusowi. Przedstawiamy historie osób. które odważyły się wypowiedzieć: „Jezu. Ty się tym zajmij” i w pełni zaufali Zbawicielowi. Dla jednych będą one potwierdzeniem wielkości daru aktu zawierzenia. który propagował ks. Dolindo. a dla innych inspiracją. by nie zmagać się samodzielnie ze swym nieszczęściem. ale by całkowicie zaufać i powierzyć siebie oraz swoje problemy miłosiernemu Jezusowi.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


David Copperfield. WYDANIE DWUJĘZYCZNE polsko-angielskie

Autor: Charles Dickens

David Copperfield autorstwa słynnego Charlesa Dickensa to wielowątkowa powieść obyczajowa. opowiadająca losy wrażliwego dziecka. a potem dorastającego młodzieńca. Dickens z typową dla siebie przenikliwością obnaża problemy społeczne XIX-wiecznej Anglii. wprowadza do swojej historii niesamowicie barwnych bohaterów. wzrusza i skłania do refleksji. To z pewnością jedno z najważniejszych dzieł tego angielskiego pisarza. w którym zawarł wiele wątków autobiograficznych. co sam niejednokrotnie podkreślał.

 

Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych pub

:

Cena:


ISBN

9788381194921: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/zycie-na-niby-kazimierz-wyka-140406u

Cena:


ISBN

9788381472807: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/jak-zbudowac-efektywny-dzial-marketingu-piotr-golczyk-140936u

Cena:marcin pałasz sposób na elfa, dom spotkań z historia, na jowisza musierowicz, kronika polska galla anonima pdf, kotler keller marketing pdf pl, paulo coelho pdf, agnieszka cybulska, podstawy ekonometrii, piekielna miłość pdf haner doci, ekonometria pdf, nie wierze w nic, słyszałem, że malujesz domy, metody manipulacji, wzorcowy plan kont z komentarzem pdf, genetyka zachowania, murder gry, virion tom 3 kiedy, etyka protestancka a duch kapitalizmu pdf, sabina czupryńska, biochemia podręcznik…