Doczekać jutra

Autor: Walid Kuliński

„Doczekać jutra” Walida Kulińskiego to dramat science-fiction.

Autor opisuje historie ludzi. których los doświadczał często bardzo brutalnie. Konrad. któremu poświęcona jest znaczna część opowieści to chłopak. który pochodzi z bardzo ubogiej rodziny. Wszechobecna bieda i patologia. z którą przyszło mu się zmierzyć od najmłodszych lat. nie załamuje chłopaka. Zawsze był przygotowany do lekcji. chwalony w środowisku szkolnym. Niestety w domu nigdy nie usłyszał dobrego słowa o sobie oraz o swoich osiągnięciach. Mijające lata ukazują jego staczające się rodzeństwo i tylko przyjaciel Konrada utrzymuje go w nadziei. że wszystko jeszcze da się naprawić i zmienić…

Książka uzmysławia czytelnikowi. ile tak naprawdę potrafi w swoim życiu znieś

9.9: https://woblink.com/ebook/ciemniejszy-odcien-szarosci-stwardnienie-rozsiane-widziane-oczami-chorego–30624u

Cena:


Kształt gruszki

Autor: Magdalena Kołosowska

„O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbuj zdefiniować kształt gruszki.” Andrzej Sapkowski Iga jest w rozsypce. Właśnie straciła pracę. a narzeczony ulotnił się wraz z zawartością jej konta. Zostały po nim tylko długi do spłacenia i ogromny żal i lęk przed przyszłością. Dlatego odsunęła się od bliskich i w samotności stara się dojść do siebie. Ktoś się jednak o nią martwi. Gdy pewnego dnia wraca do domu. pod drzwiami swego mieszkania spotyka dawnego przyjaciela (i nie tylko). który. zmartwiony brakiem wieści od niej. postanowił osobiście sprawdzić. co u niej słychać. Wieczór kończy się dla nich zupełnie inaczej. niż oboje planowali… Rano ich drogi się rozchodzą. Nie spotkają się przez kolejne kilka lat. Paweł nie wie – i ma nigdy się nie dowiedzieć! – że po ostatniej wspólnej nocy połączyło ich zdecydowanie więcej niż tylko wspomnienie. Po latach spotkają się ponownie… ale czy dzieląca ich tajemnica nie będzie zbyt wielka. by ich znajomość mogła przetrwać?

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 30.9autor monachomachii, bezpieczeństwo ekologiczne w polsce, anatomia człowieka książka pdf, na szczycie tom 5 pdf, monika sobień-górska, polki na tronach europy, płace od a do z 2019, niezdobyta melissa, dieta na jelito drażliwe przepisy, bon czy ton: savoir-vivre dla dzieci, dzien m, jacek wacek i pankracek karty pracy, ewa lange, wiedźmin mobi, sherlock holmes kuba rozpruwacz, boska cząstka pdf, wolanie grobu, #sexedpl ksiazka pdf, wiesz kim jestem, pułapki myślenia audiobook…