Les Étranges noces de Rouletabille

Autor: Gaston Leroux

Rouletabille. amoureaux et tout enivré du désir d’être heureux avec Ivana Vilitchkov. il se jete avec ses amis dans la gueule du loup et il risque cent fois sa vie. Il veut la tirer des griffes de ce assassin de toute sa famille. il se bat pour sauver Ivana et capturer son ravisseur. mais elle… elle ne veut pas aller avec Rouletabille. Il n’arrête pas la protéger. Peut la puissance de l’amour transformer un limier intelligant en petit garçon?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Lila

Autor: Cezary Andrzej Krajewski

Prawdziwa historia oparta na faktach. będąca dramatem wojennym. przedstawiająca wydarzenia z lat 1925–1945. obrazująca przełomowe momenty w dziejach narodu polskiego. Główną i tytułową bohaterką jest młoda dziewczyna (Lila) zmagająca się z rzeczywistością. w której się znalazła. Uczestniczka tajnych kompletów w zakresie szkoły średniej. W wieku szesnastu lat wstępuje w szeregi Podziemnego Państwa Polskiego – Armii Krajowej. W konspiracji od 1942 roku. Zaprzysiężona jako łączniczka AK. pseudonim „Lilka”.

Z Prologu

Cezary Krajewski – urodzony w Koszalinie w 1971 r. Autor scenariusza pełnometrażowego projektu oraz serialu fabularnego pod roboczymi tytułami „Lila”. ukazujących prawdziwą h

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 36


L’Île aux trente cercueils

Autor: Maurice Leblanc

Une atmosphère sombre des légendes celtes. le présage sanglant. le comte Vorski sans-cœur. voilà de quoi frissonner d’angoisse et de terreur. Les gens superstitieux appellent ce lieu «L’île aux trente cercueils». La raison est simple: il y a une terrible prophétie. que dit trente victimes doivent mourir dont quatre femmes en croix. Quelle est la destinee de la jeune femme de bonne famille Véronique. qui est impliqué dans cette histoire? Quel est le fin de l’amour impossible entre un fou psychopathe et cette belle ingénue? Est-ce que Arsène Lupin peut affronter la malédiction?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Korekty rozliczeń VAT

Autor: Aneta Szwęch

Publikacja omawia zasady korygowania faktur. sprzedaży zaewidencjonowanej na kasie rejestrującej oraz deklaracji VAT. z uwzględnieniem specyfiki korekt w samorządzie. Przedstawia szczególne zasady korekty sprzedaży objętej odwrotnym obciążeniem. Autor wskazał również aktualne stanowisko organów podatkowych na temat korekt. które w wielu przypadkach uległo w ostatnim czasie zmianie. 

Komentarz poparty jest licznymi przykładami.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 14.9


Bad Mommy. Zła Mama

Autor: Tarryn Fisher

Wciągający. pełen intryg i obsesyjnej miłości thriller psychologiczny.

Jolene i Darius Avery są szczęśliwą parą i rodzicami kilkuletniej Mercy. Pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się tajemnicza Fig. Szybko zaskarbia sobie sympatię młodego małżeństwa i staje się najbliższą przyjaciółką Jolene.

Z czasem zachowanie Fig staje się coraz bardziej niepokojące – kobieta gromadzi w domu rzeczy identyczne jak u przyjaciółki. kupuje takie same ubrania. a na Instagramie publikuje zdjęcia Dariusa. Czy prawdziwym obiektem jej zainteresowania jest Jolene. jej przystojny mąż. czy mała Mercy? A może chciałaby mieć ich wszystkich?

Tarryn Fisher nakreśliła niezwykle intrygujące portrety psychologiczne bohaterów. W jakim stopniu ich motywacje są szczere? A może wszystko. co pokazują otocze

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:zagrożenia we współczesnym świecie, pierwsza pomoc książka, gilles kepel, celibat książka pdf, igor brejdygant rysa, ewa bartos, ida peb.pl, godziny po niemiecku ćwiczenia pdf, andrzej gołaś, ibuklibra, mezczyzna od a do z, jozef flawiusz, komunikowanie się z chorym psychicznie pdf, pani władza, dobre rady, załupek, modoterapia, patofizjologia damjanov pdf, terroryzm zbiorowy, powiedz mi jak będzie, franciszek karpiński do justyny, mikrotyki recenzja, imperium grzechu meghan march pdf…