Obywatel Coke. Kapitalizm według Coca Coli

Autor: Bartow J. Elmore

HISTORIA KULTOWEGO NAPOJU.

Książka zajmująco opowiada o tym. jak firma za pomocą outsourcingu. wsparcia rządu. narzędzi rynkowych oraz lobbingu zbudowała globalne imperium. Coca-Cola wyrosła na giganta w czasach. gdy zasoby były ogólnie dostępne. lecz ich obecne braki znacznie utrudniają jej działanie. a produkty firmy dodatkowo wyczerpują bogactwa naturalne naszej planety i pogarszają stan zdrowia jej mieszkańców.

Elmore wyjątkowo precyzyjnie opisuje. jak Coca-Cola wykorzystuje wszelkie zasoby publiczne i rządowe interwencje. żeby wzmocnić swoją pozycję na światowych rynkach”. – Beth Macy. „New York Times Book Review”

Elmore jak nikt inny pokazuje. że musimy wziąć odpowiedzialność za naszą powszechną słabość do pustych kalorii. Jesteśmy zarówno konsumentami. jak i obywatelami państw. których rządy przyłożyły rękę do tego bałaganu. i dlatego musimy pomóc go posprzątać. – Esther Cepeda. „Roanoke Times”

Coca-Cola jest jedną z najpotężniejszych instytucji ekonomicznych naszych czasów. lecz jej wpływ na społeczeństwo i ekologię do tej pory nie był starannie przeanalizowany. Dopiero teraz zdolny młody historyk rzucił światło na korporacyjny kapitalizm. pieczołowicie rozkładając na czynniki pierwsze fundamenty jednej z najcenniejszych światowych marek. Obywatel Coke sprawi. że będziecie mniej pić. a więcej myśleć. – Ted Steinberg. autor Gotham Unbound

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Wojna i pokój. Tom 9

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź. jak wiele potrafisz – PDF

Autor: Dispenza Joe

Autor tej książki to lekarz. naukowiec i współczesny mistyk w jednej osobie. który w swojej pracy wykorzystuje najnowsze odkrycia neuronauki i fizyki kwantowej. Dzięki tej publikacji dowiesz się. jak usunąć ograniczenia. które narzuca Ci przeszłość. samodzielnie się uzdrowić i stworzyć zupełnie nowe ciało i nowy umysł. Wreszcie zaczniesz w pełni przeżywać chwilę obecną i wykorzystywać szyszynkę. aby otworzyć umysł na mistyczny wymiar rzeczywistości. W ten sposób uda Ci się wyzwolić ze świata materialnego i zyskać świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej. w której leżą nieograniczone możliwości. Przesuń granice swoich możliwości!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 59.5części mowy a części zdania, zibi czyli boniek, czarna madonna mróz pdf, ks andrzej zwoliński, test kwiat kalafiora, kryzys finansowy przyczyny, 4 godzinny tydzień pracy pobierz, gra delta force, halliday podstawy fizyki, przysięga bayeka, wierzgoń, figury geometryczne klasa 4 sprawdzian pdf, łabędzi śpiew znaczenie, fałszywy pocałunek pdf, witkacy pdf, audiobook peb pl, teoria błękitnego oceanu…