Ten pierwszy raz

Autor: Anna Hrycyszyn

Jak będzie wyglądać nasz pierwszy kontakt z obca rasą? Czy stosunki będą pokojowe. czy może z miejsca skoczymy sobie do gardeł? Kim są i jak wyglądają obcy? Czy są już wśród nas? Czy…

Pięć zupełnie różnych wizji spotkania z obcą inteligentna rasą. Pięć opowiadań nagrodzonych w konkursie „Ten pierwszy raz”.

Młodzi autorzy. świeże pomysły. problem stary jak SF!

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Dokąd odchodzą parasolki

Autor: Afonso Cruz

Wielka i wspaniała powieść. która rozwija się w cudowny dywan życia. utkany z materii i kolorów. które znajdujemy. gubimy i mamy nadzieję ponownie odnaleźć.

Moja mama. panie Elahi. zadawała sobie pytanie. dokąd odchodzą parasolki. Zawsze. gdy wychodziła z domu. gubiła parasolkę. A przez całe życie nie znalazła ani jednej. Dokąd to mogą odchodzić parasolki?

Tłem tej powieści o zniewalającym wręcz uroku jest Orient – ze wszystkim. co ma w sobie magicznego. innego i przewrotnego. Równie niezwykli są zaludniający ją bohaterowie. a wśród nich człowiek. który pragnie być niewidzialny. dziecko. które chciałoby latać jak samolot. kobieta pragnąca wyjść za mężczyznę o niebieskich oczach. niemy poeta dłońmi wyczarowujący wiersze. zakochany hindus i chłopiec. który w ustach ma cały wszechświat.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


ISBN

9788366071360: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/male-wielkie-rzeczy-henry-fraser-joanna-hardukiewicz-chojnowska-134575u

Cena:


ISBN

9788381373678: Wydawnictwo

Format

14.9: https://woblink.com/ebook/czas-pracy-planowanie-i-rozliczanie-w-praktyce-beata-tofiluk-134447u

Cena:laurelin paige pdf, z genealogii moralności, pomnik cesarzowej achai tom 1 pdf, stephen king pdf, kasacja chyłka, pola wielokątów klasa 6, wisc-r interpretacja wyników, choroby reumatyczne pdf, chyłka pdf, mariusz kicia, uwarunkowania rozwoju turystyki, podręcznik psychomagii, far cry 5 poradnik, thomas merton nikt nie jest samotną wyspą…