Druga Księga Dżungli. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Rudyard Kipling

Po Drugą księgę dżungli sięgnąć musi każdy. kto chce jeszcze raz przyjrzeć się losom Mowgliego – chłopca wychowywanego przez zwierzęta. Barwne. ciekawe opowiadania przenoszą czytelnika w egzotyczny świat indyjskiej dżungli. gdzie z zapartym tchem śledzi się przygody Mowgliego i jego przyjaciół. Kipling w postaciach mówiących zwierząt przemyca istotne problemy relacji międzyludzkich i skłania do refleksji także dorosłego czytelnika.

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawnictwa.

Przygotowaliśmy także wiele innych publikacji dwujęzycznych w zdecydowanie

25: https://woblink.com/ebook/love-line-ii-nina-reichter-137818u

Cena:


:

:

Cena:


Cukiernia Pod Amorem. Zajezierscy

Autor: Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Zajezierscy to pierwsza część sagi o Gutowie.

Losy kilku pokoleń kobiet w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Wiernie oddany koloryt epoki. realia życia codziennego. przełomowe wydarzenia historyczne. przeszłość przeplatająca się z teraźniejszością tworzą niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach. ich marzeniach i namiętnościach.

Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem. Czy Iga rozwikła dawną rodzinną tajemnicę? Czy przepowiednia sprzed wieków naprawdę się spełniła?

W poszukiwaniu odpowiedzi prześledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów

15.5: https://woblink.com/ebook/droga-ula-machnacz-138379u

Cena:


ISBN

9788301201982: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/swinie-w-kinie-krzysztof-trojanowski-138307u

Cena:ryk kamiennego lwa, opowiadania czechowa pdf, popularni pisarze, na dnie w paryżu i londynie, meritum ubezpieczenia, zwyczaj praktyka, śliwerski pedagogika pdf, uwikłani chandler pdf chomikuj, star wars lordowie sithów, kasa memy, kastor miłoszewski, obraz samego siebie, patologie społeczne pospiszyl pdf, michał radomski, autorzy polskich kronik średniowiecznych, historie fandomowe, rycerz w literaturze…