Siła spokoju

Autor: Bob Roth

Potęga Transcendentalnej Medytacji

Co łączy Toma Hanksa. Davida Lyncha. Ellen DeGeneres i Gwyneth Paltrow? Kreatywność i umiejętność radzenia sobie ze stresem dzięki niezwykłej sile Transcendentalnej Medytacji.

Bez względu na pochodzenie. wyznanie czy stan posiadania wszyscy jesteśmy narażeni na stres. W dzisiejszym świecie wyeliminowanie czynników stresogennych jest praktycznie niemożliwe. Jest za to sposób na to. aby skutecznie sobie z nimi poradzić.

Bob Roth. nauczyciel TM oraz prezes Fundacji Davida Lyncha. od wielu lat pomaga ludziom w radzeniu sobie ze stresem. który uniemożliwia im koncentrację i radość z życia. Są w wśród nich dzieci. weterani wojenni. lekarze. studenci czy też największe gwiazdy Hollywood.

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

tool parabol, żar marai, e-książki, klasyfikacja budżetowa 2018 tekst jednolity, ćwiczenia ortograficzne dla klasy 6 do wydruku, arcybiskup fulton sheen przepowiednie, elektroniczne książki, dziady 3 audiobook, język niemiecki dla początkujących pdf, www gryonline, skawina czaszka pdf, quiz o książkach dla dzieci, podróże z herodotem audiobook, strzały w kopenhadze, jezu ty się tym zajmij książka pdf, oskar i pania róża test pdf, lego avengers gry online, osaczona pola roxa pdf, późny kapitalizm, watch dogs 2 malowanie, ewa kulejewska…