Międzynarodowe finanse przedsiębiorstw

Autor: Konrad Sobański

W podręczniku przedstawiono problematykę międzynarodowych finansów przedsiębiorstwa. Wśród omawianych zagadnień są m.in. znaczenie kursu walutowego w działalności firmy. rodzaje transakcji walutowych. wykorzystanie walutowych instrumentów rynku pozagiełdowego (OTC) i giełdowego w działalności międzynarodowej przedsiębiorstwa czy też prognozowanie kursów walutowych w oparciu o mechanizmy relacji parytetowych. Czytelnik znajdzie także informacje nt. krótkoterminowych inwestycji na rynku pieniężnym w walucie zagranicznej. wykorzystania długu denominowanego w walucie zagranicznej do finansowania działalności. znaczenia i roli transakcji swap w przedsiębiorstwie. zarządzania ryzykiem walutowym w firmie. strategii hedgingowych w zakresie ekspozycji walutowej (tran

49: https://woblink.com/ebook/kultura-jezyka-polskiego-tomasz-karpowicz-138295u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138018/epub

1: Autor

:

Cena:


Zwiadowcy 14. Pojedynek w Aralueanie

Autor: John Flanagan

Król Duncan i jego córka. księżniczka Kasandra. są uwięzieni w południowej wieży zamku Araluen. Daleko na północy niewielki oddział Sir Horace’a oraz dowódca Korpusu Zwiadowców Gilan tkwią w starym forcie oblężonym przez Klan Czerwonego Lisa. Młoda zwiadowczyni Maddie musi dotrzeć do drużyny Czapli i przekonać jej przywódcę Hala. by ruszyli na pomoc Horace’owi i Gilanowi.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


ISBN

9788366232020: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/aniol-w-domu-mrowka-w-fabryce-urbanik-kopec-alicja-140585u

Cena:inżynieria ruchu drogowego, wyspiański akropolis, matka makryna, darmowe e-book, sławomir buryła, pwsz kalisz logowanie, dzienny patrol, stepen king, wielki bazar. złoto brayana, księga hioba audiobook, edukacja międzykulturowa pdf, decorum zasada, działalność marketingowa, prawo wykroczen, remigiusz mróz ebook, stephen baxter proxima, szajka bez końca, świat zepsuty pdf, modele wzrostu gospodarczego makroekonomia…