Król Maciuś Pierwszy

Autor: Korczak Janusz

Kiedy Maciuś zostaje królem. nie zdaje sobie sprawy. jak wielka spada na niego odpowiedzialność. Rządzenie państwem wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia. ale jak się okazuje. również posłuszeństwa wobec ministrów. Chcąc udowodnić swoją niezależność. w tajemnicy wraz z przyjacielem Felkiem udają się na wojnę. gdzie doświadczają żołnierskiego trudu. Bogaty w cenne doświadczenia Maciuś powraca do królestwa i wprowadza niezbędne reformy – zawiera pokój z sąsiednimi państwami oraz zdobywa przyjaźń egzotycznego króla Bum-Druma.

Chłopiec stara się być dobrym. sprawiedliwym władcą. Dba o swoich poddanych. traktując zarówno dzieci. jak i dorosłych z należytym szacunkiem. Pielęgnuje szczerość. tolerancję wobec drugiego człowieka. a jego dziecięca przenikliwość zadziwia nawet ministrów. Mi

https://woblink.com/product-publication/download/128869/epub: 1

Cena: Dariusz Jemielniak


Zakochani po raz drugi

Autor: Dani Wade

Niespodziewany spadek umożliwia Masonowi powrót do rodzinnego miasta. Ma do wyrównania dawne porachunki. chce także spełnić swe marzenia. Przejmuje elitarną stadninę koni będącą własnością dziewczyny. która kiedyś złamała mu serce. Bardzo chce się na niej zemścić. ale pożądanie bierze górę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/129271/epub

1:

:

Cena:osiedle rzniw pdf, książa, bernadetta fuchs, kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca pdf, the foxhole court pdf, nasza szkapa, tess gerritsen kształt nocy, libra.ibuk, filip kaczmarek, richard dawkins książki, motywacja hubrystyczna, roman trzaskowski, nieboszczyk wędrowny, przeżył, alchemia uwodzenia, magnus chase młot thora pdf, procesy fizjologiczne, sprawdzian z fizyki magnetyzm odpowiedzi pdf, malowanki pdf, gramatyka niemiecka pdf, krasiński bajki, detektyw pozytywka lektura pdf, dzieje grzechu żeromski, chata paul young…