Wyklucie

Autor: Ezekiel Boone

W głębi peruwiańskiej dżungli. miejsca pełnego tajemnic. czarna szeleszcząca masa atakuje amerykańskich turystów. W odległym o tysiące kilometrów Minneapolis agent FBI. prowadząc dochodzenie w sprawie dziwnej katastrofy lotniczej. dokonuje makabrycznego odkrycia. W Kanpurze naukowcy z centrum ostrzegania przed trzęsieniami ziemi nie mogą dać wiary odczytom z jednego z sejsmografów i wyruszają. by go sprawdzić. W tym samym tygodniu rząd Chin zrzuca – jak oficjalnie zapewnia. w wyniku fatalnej pomyłki – bombę atomową na peryferyjne miasto przygranicznej prowincji własnego kraju. Podczas gdy fala niepokojących incydentów przetacza się przez świat. do pewnego waszyngtońskiego laboratorium dociera tajemnicza paczka z Ameryki Południowej. Cokolwiek jest w środku. rwie się na wolność.

Świat staje w obliczu za

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 40.9


Tańcząc na czubkach palców

Autor: Gabriela Anna Kańtor

Opowieść o tańcu życia. w którym główna bohaterka dotyka stopami ziemi. a jednocześnie próbuje sięgnąć nieba. Paulinę Wojnowicz poznajemy w trzech kolejnych figurach jej tańca: jako osamotnione dziecko. jako młodą. pełną nadziei dziewczynę oraz jako dojrzałą. świadomą siebie kobietę. 

Kiedy jej dzieci wchodzą w dorosłość i zaczynają rozwijać skrzydła. gniazdo rodzinne nagle pustoszeje; obie córki emigrują z kraju. syn studiuje daleko od domu. 

Nieoczekiwanie pojawiają się problemy finansowe. a do tego wszystkiego małżeństwo Pauliny przeżywa poważny kryzys.

W tym trudnym momencie prawdziwy taniec dopiero się dla Pauliny zaczyna: oto pojawia się tajemnicza osoba. która jedną krótką rozmową telefoniczną przewróci jej życie do góry nogami…

 

:

Cena:


Wyklucie

Autor: Ezekiel Boone

W głębi peruwiańskiej dżungli. miejsca pełnego tajemnic. czarna szeleszcząca masa atakuje amerykańskich turystów. W odległym o tysiące kilometrów Minneapolis agent FBI. prowadząc dochodzenie w sprawie dziwnej katastrofy lotniczej. dokonuje makabrycznego odkrycia. W Kanpurze naukowcy z centrum ostrzegania przed trzęsieniami ziemi nie mogą dać wiary odczytom z jednego z sejsmografów i wyruszają. by go sprawdzić. W tym samym tygodniu rząd Chin zrzuca – jak oficjalnie zapewnia. w wyniku fatalnej pomyłki – bombę atomową na peryferyjne miasto przygranicznej prowincji własnego kraju. Podczas gdy fala niepokojących incydentów przetacza się przez świat. do pewnego waszyngtońskiego laboratorium dociera tajemnicza paczka z Ameryki Południowej. Cokolwiek jest w środku. rwie się na wolność.

Świat staje w obliczu za

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 40.9


ISBN

9788376867076: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/kroniki-drugiego-kregu-3-kamien-na-szczycie-ewa-bialolecka-126125u

Cena:


ISBN

9788363444228: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/tesknota-nachodzi-nas-jak-ciezka-choroba-korespondencja-wojenna-rodziny-finkelsztejnow-1939-1941-ewa-kozminska-frejlak-chaim-finkelsztajn-125671u

Cena: Chaim Finkelsztajnbogdan wojciszke psychologia społeczna pdf, agnes michał wiśniewski, liczby natury, moralia, dalej jest noc ebook, żebra krasowe, dizajn na co dzień, wzory kultury, aparat pojęciowy, teorie socjologiczne, był sobie pies pobierz, wielgus agnieszka, czytanie ze zrozumieniem testy maturalne pdf, rychlewski, marta madejska, stephen king gra geralda, historia marketingu pdf, felix net i nika oraz pałac snów…