Manhattan Beach

Autor: Jennifer Egan

Jest rok 1943. dziewiętnastoletnia Anna Kerrigan nurkuje w okolicach Staten Island. Do tej pory. jako jedyna kobieta nurek. schodziła pod wodę. by naprawiać zniszczone statki. które walczyły na Pacyfiku. Teraz nurkuje w poszukiwaniu ciała swojego ojca.

 

Kilka lat wcześniej Anna towarzyszyła ojcu podczas wizyty w posiadłości Dextera Stylesa. szemranego biznesmena. który dorobił się na czarnym rynku w czasach prohibicji. Spotkanie na Manhattan Beach trwało krótko. jednak losy tych trojga splotły się już na zawsze.

 

Manhattan Beach. jak każda wielka powieść. ma wiele warstw i tajemnic. To nie tylko wciągająca historia z suspensem. rozgrywająca się na tle panoramy Nowego Jorku lat 30. i 40.. ale przede wszystkim porywająca opowieść o dziewczynie. która na nowo zdefi

35: https://woblink.com/ebook/milosc-na-walizkach-malgorzata-kalicinska-133706u

Cena:


Synteza nadprzestrzeni II

Autor: Krzysztof Bonk

W drugiej części Syntezy nadprzestrzeni melduje się pewien kosmiczny szeryf. syntetyczna lady. ludzki dyktator oraz cyber-Bóg. Co z ich dalekosiężnej działalności wyniknie dla Ziemi. planety Alyssia oraz czy Siewcy Śmierci i Zniszczenia pozostaną bierni? Ponadto komuś udaje się rekonstrukcja – ponownie powitamy na scenie półmechanicznego. zacnego żółwia Robina. Nie inaczej tylko w towarzystwie zabójczych oraz kuszących Alfy i Omegi.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 7


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają firmami<

24.2: https://woblink.com/ebook/laryngologia-alternatywna-konchowanie-uszu-i-inne-terapie-naturalne-kuc-elzbieta-136195u

Cena:


ISBN

9788301202057: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/kodeks-postepowania-karnego-teresa-gardocka-dariusz-jagiello-135719u

Cena: Dariusz Jagiełło


ISBN

9788381194617: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/wskazania-zolnierskie-waclaw-sieroszewski-137476u

Cena:zahir paulo coelho, krzysztof schmidt, kazimierz miroszewski, adres nieznany, janusz heitzman, ostatnia spowiedź pdf, lina bengtsdotter, kolejne 365 dni doci, rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej, kolonizator, potencjał przedsiębiorstwa, bad saint monica james pdf pl, prawo ochrony zdrowia, mięśnie karku anatomia, chłopcy z ferajny książka…