ISBN

9788380170919: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/oni-odbudowali-i-rozwijali-polske-andrzej-karpinski-pawel-kozlowski-127721u

Cena: Paweł Kozłowski


Pożegnanie Merkurego (1947-1981)

Autor: Stanisław Długosz

Autor. wieloletni pracownik handlu zagranicznego (były wiceminister HZ i wiceprzewodniczący Komisji Planowania przy Radzie Ministrów PRL). w interesujący sposób przedstawia swoje ponad 40-letnie doświadczenia w negocjacjach handlowych. Wspomina spotkania z wieloma osobistościami krajowego oraz międzynarodowego życia politycznego i gospodarczego. Prezentuje szereg rad. jak skutecznie prowadzić negocjacje. które mogą być przydatne również dzisiejszym negocjatorom.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 22.05


Zakaz kochania

Autor: Sue MacKay

Dla kapitan Madison Hunter. oficer korpusu medycznego. wyjazd na misję pokojową na Bliski Wschód ma być szansą na pozbieranie się po tragicznym wypadku i rozwodzie. Ale gdy w bazie wita ją Sam Lowe. również lekarz i dawny kolega ze szkoły. jej postanowienie. by trzymać się od mężczyzn z daleka. wystawione jest na ciężką próbę. Przystojny. muskularny i uroczo przekorny Sam zachowuje jednak dystans. Oboje czują. że jest między nimi chemia. ale żadne z nich nie ma odwagi. by zrobić pierwszy krok…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wydawnictwo Kobiece

Format: EPUB.MOBI

29.9

1:

Cena:


W puszczach Afryki

Autor: Juliusz Verne

Powieść opowiada o przygodzie dwóch podróżników: Francuza Max’a Hubera i Amerykanina Jana Corta. ich przewodnika. Kamisa i Langi. młodego Murzyna. którego ocalili przed niewolą. W wyniku ataku słoni zmuszeni są do podróży przez las Ubangi. ogromną nieznaną puszczę znajdującą się pośrodku Afryki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Rywalka

Autor: Jones Sandie

Pammie zachowuje się jak typowa zaborcza matka. Niechęć. jaką żywi do Emily. ukochanej Adama. z każdym dniem rośnie. Pammie wtrąca się w ich życie. psuje romantyczne chwile. a wreszcie – pod pretekstem choroby – wprowadza się do nich.

Stopniowo życie Emily zmienia się w koszmar. Adam zawsze staje po stronie matki. a im bliżej ślubu. tym bardziej oddala się od przyszłej żony. Kiedy Emily odkrywa. że to Pammie znalazła ciało poprzedniej narzeczonej syna. która zmarła w tajemniczych okolicznościach. uświadamia sobie. w jakim niebezpieczeństwie się znalazła…

Rywalka przemówiła do moich najgłębszych lęków jako żony i matki. Zdecydowany must read!

Emma Kavanagh. autorka „Falling”

Naprawdę dałam się oszukać! Niesamowita fabuła. o

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99chłopcy z placu broni wypracowania, mroczna wieża vii: mroczna wieża, obcy izolacja poradnik, mapa bezpieczeństwa policja, tyrmand zły, generał pożoga, stulecie winnych ci, którzy przeżyli streszczenie, sekrety szpiegów i książąt pdf, remigiusz mróz głosy z zaświatów, civilization 4 beyond the sword, jakub żulczyk ślepnąć od świateł pdf, hyperion audiobook, figura jak z ekranu, wedy słowiańskie pdf, łobocki metody i techniki badań pedagogicznych…