Człowiek jako projekt. Od ewolucji z przypadku do transformacji z wyboru

Autor: Gregg Braden

Najwyższa pora przekroczyć granice znanej dotychczas nauki i duchowości. Tylko w ten sposób można znaleźć odpowiedź na ponadczasowe pytanie w centrum naszego istnienia: kim jesteśmy? Publikacja ujawnia techniki oparte na nauce. które obudzą wrodzone ludzkie doświadczenia głębokiej intuicji. prekognicji. zaawansowanych stanów samoleczenia i wielu innych pozornie tajemniczych lecz dostępnych dla każdego zjawisk! Czas poznać sekrety syntezy DNA i zrozumieć. czym jest mózg w sercu. Czytelnik nauczy się również korzystać z komórek serca. które myślą. czują i pamiętają. Dozna przebudzenia mocy własnych nieśmiertelnych komórek i pozna kierunek. w jakim zmierza ludzkość. A to dopiero początek zmian. jakie zainicjuje ta przełomowa publikacja. Prawdz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381373913: Wydawnictwo

Format

:

Cena:


ISBN

9788366134683: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/wyszczekana-milosc-jenn-mckinlay-136765u

Cena:miasto noży, tony halik książka, jerzy gwizdała, oblężenie konstantynopola 717, schopenhauer świat jako wola i przedstawienie pdf, historia i fantastyka, sadhguru książka, wypieki dla cukrzyków, neuromancer pdf, charakterystyka dziecka z zespołem downa, max czornyj klątwa, trzy oblicza pożądania pdf za darmo, ludzie bezdomni epoka, nie moc, jak mówić do dzieci żeby nas słuchały, streszczenie tajemniczy ogród test, przesilenie miszczuk pdf, ali baba i czterdziestu rozbójników, eksiążka, porozumienia zbiorowe, matematyka dyskretna dla informatyków pdf, grzegorz radomski…