ISBN

9788301203740: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/dawno-temu-byl-sobie-algorytm-martin-erwig-139413u

Cena:


Baletnica

Autor: Ewa Carla

Ona – dziewczyna z dobrego domu. wzorowa studentka i miłośniczka baletu; on – chłopak z trudną przeszłością. zranionym sercem i życiorysem najeżonym niepowodzeniami. Kiedy dojdzie do spotkania tych dwojga. cały świat będzie wydawał się przeciwny ich związkowi. A jednak na przekór wszystkim trudnościom i barierom. połączy ich uczucie tak silne. że wkrótce przyniesie im i ich bliskim nieoczekiwane zmiany… I chociaż mogłoby się wydawać. że takie historie już dobrze znamy. tutaj nic nie jest pewne i jasne. Czy młodzi ludzie będą w stanie dokonać wyborów na tyle odważnych. by raz na zawsze udowodnić. kim tak naprawdę są? Ile będą w stanie poświęcić. by być razem?

Moje życie tak naprawdę nie było moje. a moich rodziców. Oni pociągali za wszystkie sznurki. Oni kontrolowal

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Symetria dusz. Raven. Tom 3

Autor: J. L. Weil

Czy dobro zwycięży zło? Czy Piper uratuje świat? Przeczytaj finałowy tom zabójczej serii Raven!

Po tragicznej śmierci niedoszłego narzeczonego Piper musi stawić czoła zbliżającej się wojnie. Przyszła pora. aby ukarać zdrajców i pomścić wszystkich bliskich.

Zane nie może się dłużej udawać. że nic nie łączy go z dziewczyną. Zbliża się do niej bardziej niż kiedykolwiek. Losy Zwiastunki Śmierci i Kosy Śmierci splatają się na zawsze.

Kiedy zasłona pomiędzy światem żywych i umarłych opada. a księżniczka staje się królową. Rada wzywa ją do siebie. Jakie plany ma względem dziewczyny? Czy znowu zmuszą ją do ślubu z kimś. kogo nie kocha? Czy w czasach bez gwarancji jutra Piper znajdzie w sobie siłę. aby uratować bliskich i cały świat?

__

O

:

Cena:


:

:

Cena:


PDF

140732: 29.2

https://woblink.com/product-publication/download/140732/pdf

:

Cena:fizyka gimnazjum pdf, jacek bartosiak książki, joe navarro, gorki matka, nowe znajomości, średniowieczny dom minecraft, gdy upadne, michał pasterski insight, statystyczny drogowskaz 3 pdf, zaklęty dwór książka, polityka spójności w polsce, filozofia pozytywistyczna, christina lauren szalona noc pdf, kundlizm, agnieszka lingas łoniewska pdf, krzysztof mrozowski, remigiusz mróz chyłka kolejność, wyslannik, elle kennedy cel pdf…