Uwięziona dziewcyna

Autor: K.L. Slater

Ona słyszy ich. ale oni nie słyszą jej. Myślą. że jest w śpiączce i już się nie wybudzi. Musi znaleźć sposób. żeby ją usłyszeli. Tylko wtedy uratuje małą dziewczynkę i siebie…
Trzy lata temu pięcioletnia córka Toni zaginęła. Policja nie zdołała jej odnaleźć. Nie ma świadków. nagrań z monitoringu. żadnych tropów. Ale przytłoczona rozpaczą i poczuciem winy Toni wierzy. że jej córka żyje. Kiedy zaczyna składać w całość wspomnienia. powoli odsłania się cała historia przeszłości. A wraz z nią druzgocąca prawda…
Lecz czy ta prawda zostanie kiedykolwiek usłyszana?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Opowieści z Biura Duchów

Autor: Ada Edelman

Prawdziwe historie osób. które doświadczyły kontaktu z drugą stroną

Biuro Duchów to nazwa popularnego bloga. na którym autorka zamieszcza historie o duchach i życiu po życiu. Przekazy pochodzą w większości z listów nadsyłanych przez czytelników. którzy chcieli podzielić się swoimi przeżyciami.

Opowieści z Biura Duchów to prawdziwe historie osób. które doświadczyły kontaktu z drugą stroną. otrzymując ostrzeżenia. ważne informacje lub wsparcie od bliskich. którzy odeszli. To także relacje ludzi. którzy doświadczyli przeżyć z pogranicza śmierci.

Ta książka zabiera czytelnika w emocjonująca podróż w poszukiwaniu nieznanego i jest dowodem na to. że poza nami istnieje inny świat. a życie nie kończy się ze śmiercią.

__

Nie odkryję Ameryki stw

19.9: https://woblink.com/ebook/dziesiec-anielskich-przeslan-doreen-virtue-126050u

Cena:


:

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/lowca-posagow-nina-dzierzawska-daisy-goodwin-127777u

Cena:


Ucieczka do Meksyku

Autor: Jennie Lucas

Lena Carlisle zakochała się w hiszpańskim księciu Alejandrze. Sądziła. że ze wzajemnością. lecz gdy zaszła w ciążę. odkryła. że Alejandro ją oszukiwał. Uwiódł ją. bo chciał mieć dziecko. które potem wychowywałby z inną. Lena nie zamierza oddać nikomu syna i ucieka do Meksyku. Alejandro szuka jej ponad rok. aż pewnego dnia staje w drzwiach jej domu. Może jednak ten dzień nie okaże się najgorszym w jej życiu…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99piękna i młoda, rękawiczki jedwabne, umysł intelekt, gra o tron tom 1 pdf, paleografia łacińska, audiobook przedwiośnie, podstawy anatomii człowieka pdf, land warrior, milewski podstawy ekonomii, mariusz jędrzejko z żoną, pedagogia pl, kolejne 365 dni opis, uprawnienia energetyczne grupa 3 pytania i odpowiedzi…