Zacząć od początku

Autor: Leah Martyn

Jack i Darcie spotykają się w odludnej australijskiej miejscowości pośrodku kompletnego pustkowia. Są lekarzami. jedynymi w obrębie setek kilometrów. Oboje mają za sobą toksyczne związki. Powoli między nimi rodzi się uczucie. Gdy w końcu Jack oświadcza się Darcie. ta niespodziewanie odrzuca oświadczyny. Twierdzi. że musi natychmiast wyjechać…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Nowa miłość

Autor: Carol Marinelli

Jasmine postanawia udowodnić sobie i rodzinie. że rozwód to nie koniec świata. Znajduje pracę w innym szpitalu. organizuje opiekę nad dzieckiem. stara się nawet prowadzić życie towarzyskie. Jej spokój burzy zauroczenie doktorem Devlinem. Oboje są przeciwnikami bliższych relacji w miejscu pracy. jednak pożądanie jest silniejsze…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Romantycy. myśliciele. inspiratorzy. Wpływ filozofii niemieckiej na literaturę polskiego romantyzmu

Autor: Ela Zarych

Próba przyjrzenia się powszechnej opinii. że filozofia niemiecka – zwłaszcza od Kanta do Hegla – wpłynęła na literaturę polskiego romantyzmu. Autorka pokazuje stopień i przyczyny zainteresowania tym zagadnieniem od początku XIX wieku aż do dziś. gromadzi. porządkuje oraz weryfikuje poglądy i metody badaczy. przygląda się inspiracjom płynącym z konkretnych dzieł i z „ducha epoki”. zwraca uwagę na pojawiające się przy opracowywaniu tego tematu problemy. stereotypy. schematy i prawidłowości. Książka udowadnia. że szczegółowe przyjrzenie się zjawiskom uznanym za oczywiste może odkryć rzeczy nowe i ciekawe.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 27


Nawiedzony hotel

Autor: Wilkie Collins

 Wilkie Collins. najbardziej uwielbiany autor swoich czasów. prekursor powieści detektywistycznej. w fascynującej mieszance tajemnicy i grozy.

Nawiedzony hotel  to inteligentne połączenie fabuły typowej dla powieści detektywistycznej z opowieścią o duchach. Rzecz dzieje się w Wenecji. która jawi się jako miasto ponurych kanałów. cieni i śmierci.

Zagadkowa kobieta staje się przyczyną zerwania zaręczyn Agnieszki Lockwood z jej dalekim kuzynem. lordem Monberrym.  a następnie zostaje jego żoną. To początek historii. w której losy obu kobiet są ze sobą splecione. a udział w akcji biorą nawet duchy. Nadprzyrodzone wydarzenia. szybkie tempo akcji i mnożące się tajemnice to główne atuty tej klasycznej prozy.

W tomie prócz tytułowej minipowieści znajdziemy wybór najcieka

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 30


ISBN

9788380697737: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wyspa-joanna-miszczuk-17597u

Cena:


Ewa Drzyzga. Jak ja to robię

Autor: Beata Nowicka

OSOBISTA HISTORIA JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH GWIAZD POLSKIEJ TELEWIZJI Udowodniła. że dzięki szczerej rozmowie da się zmienić myślenie ludzi. Odważyła się podejmować tematy. które w konserwatywnym kraju były objęte absolutnym tabu. Pozwoliła kobietom opowiadać o najważniejszych dla nich sprawach w czasie najlepszej oglądalności. Przy jej programach Polki dojrzewały do mówienia wprost o swoich problemach. Walczyła z dyskryminacją. nietolerancją. stereotypami. Jako dziennikarka wyznaje zasadę. że pewne historie muszą zostać opowiedziane. Opowieści uczą. wzruszają. poszerzają nasze horyzonty i uwrażliwiają. Jej własna historia. absolutnie wyjątkowa. bogata dzięki tak wielu poznanym przy Rozmowach w toku ludziom. odkrywa przed nami nieznaną dotąd Ewę Drzyzgę. W szczerej rozmowie z Beatą Nowickądziennikarka opowiada o swojej zawodowej ścieżce. życiowych zawirowaniach. a przede wszystkim o niesamowicie intensywnej pracy przy talk show. który odmienił życie tak wielu ludzi. a także samej prowadzącej.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99obróbka plastyczna pdf, futuro imperfecto ćwiczenia, oko diabła, radomska mam wątpliwość, historia myśli psychologicznej, nocna droga kristin hannah, jak poderwac, noc bez gwiazd, hiperkinezja, skiz zapolska, powieść kafki, dermatologia estetyczna, gorsza siostra, bogdan szulc, sepp allerberger, darmowe ebook, spirala nienawiści, złap równowagę, without merit chomikuj, proces pielęgnowania chirurgia dziecięca…