ISBN

9788395277719: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/tajemniczy-ogrod-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138105u

Cena:


Komunikacja międzykulturowa w biznesie

Autor: Grażyna Rosa

Umiędzynarodowienie działalności polskich firm powoduje konieczność poznawania odmiennych kultur i zwyczajów panujących w biznesie. Zróżnicowanie kulturowe jest przyczyną trudności w komunikacji. Współpraca z osobami zachowującymi się w inny sposób. problemy z komunikacją werbalną i niewerbalną mogą powodować dyskomfort. poczucie wyobcowania. a nawet niepowodzenie przedsięwzięcia biznesowego. Zrozumienie innej kultury jest zadaniem bardzo trudnym. Należy wyzbyć się własnych przyzwyczajeń. nawyków i paradygmatów. aby z pełną otwartością przyjąć inne. nieznane wcześniej zachowanie drugiej osoby. Jednym z elementów. które mogą pomóc menedżerom w pokonaniu bariery kulturowej. jest zebrana przez Autorów wiedza o zachowaniach innych narodowości.

W:

Cena:


Komunikacja międzykulturowa w biznesie

Autor: Grażyna Rosa

Umiędzynarodowienie działalności polskich firm powoduje konieczność poznawania odmiennych kultur i zwyczajów panujących w biznesie. Zróżnicowanie kulturowe jest przyczyną trudności w komunikacji. Współpraca z osobami zachowującymi się w inny sposób. problemy z komunikacją werbalną i niewerbalną mogą powodować dyskomfort. poczucie wyobcowania. a nawet niepowodzenie przedsięwzięcia biznesowego. Zrozumienie innej kultury jest zadaniem bardzo trudnym. Należy wyzbyć się własnych przyzwyczajeń. nawyków i paradygmatów. aby z pełną otwartością przyjąć inne. nieznane wcześniej zachowanie drugiej osoby. Jednym z elementów. które mogą pomóc menedżerom w pokonaniu bariery kulturowej. jest zebrana przez Autorów wiedza o zachowaniach innych narodowości.

W: https://woblink.com/ebook/pieniadze-albo-zycie-vicki-robin-joe-dominguez-138375u

Cena: Joe Dominguezcixin liu ciemny las, krysicki pdf, wahadło foucaulta (powieść), pola wielokątów sprawdzian klasa 6, opór społeczny, ostatnia szansa samantha young pdf, standardy w pielęgniarstwie, maluch tuning, parafrazy angielski pdf, streszczenie z lektury chłopcy z placu broni, oblivion poradnik pdf, michał błaszczyk, nigel slater jedz, zbigniew resich, felix net i nika oraz bunt maszyn, bankowość książka pdf, tadeusz gadkowski, obrzędy słowian, przebudzenie de mello pdf, praca socjalna z rodziną…