L.F.C. 125 lat

Autor: David Cottrell

Dla każdego z Was. drodzy kibice Liverpoolu. wiele znaczą czerwone barwy. ogromne wzruszenie wywołuje klubowy hymn. znacie i podpisujecie się pod wartościami. które niesie ze sobą przesłanie YNWA! Nie trzeba Wam tłumaczyć. kim byli Bill Shankly. Bob Paisley. Joe Fagan. Kevin Keegan. Kenny Dalglish. Steven Gerrard czy Jerzy Dudek…

Tym bardziej nie trzeba Wam chyba tłumaczyć. że książkę LFC 125. Historia alternatywna po prostu musicie przeczytać. Opowieści w niej zawartych nie znajdziecie w internecie. nie usłyszycie ich od znajomych ani tym bardziej nie zobaczycie w żadnym filmie. To historia klubu z portowego miasta. które ukochało czerwone koszulki z kormoranem w herbie. napisana nieszablonowo. operująca bardziej obrazami. impresjami i emocjami.

Historia. Pasja. Ludzie. Mecze. Determinacja. Momenty.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Nowoczesny Budda

Autor: Dawid Piątkowski

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

 

Stań się nowoczesnym Buddą

 

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi.

dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

 

Jesteś gotów

29.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-tworzenia-rzeczywistosci-dawid-piatkowski-141205u

Cena:


Klasyfikacja budżetowa 2019.Zawiera najnowsze wyjaśnienia Ministerstwa Finansów

Autor: Krystyna Gąsiorek

Od 1 stycznia 2019 r. obowiązują istotne zmiany w rozporządzeniu Ministra Finansów z 2 marca 2010 r. w sprawie szczegółowej klasyfikacji dochodów. wydatków. przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych. Niektóre podziałki przestają obowiązywać. pojawiły się nowe. a przy niektórych zmieniły się objaśnienia. Do klasyfikacji budżetowej wprowadzono nową podziałkę – grupy paragrafów wydatków. Począwszy od planowania na 2019 r.. zarządy jednostek samorządu terytorialnego mają możliwość decydowania o szczegółowości – w zakresie wydatków – sporządzanych planów finansowych swoich jednostek organizacyjnych (jednostek budżetowych).

Książka zawiera m.in.:

• ujed

23.92: https://woblink.com/ebook/umowy-zlecenia-i-inne-umowy-cywilnoprawne-od-1-stycznia-2019-r–141160u

Cena:


Tyson. Żelazna ambicja

Autor: Mike Tyson

Nowe oblicze Bestii! Mike Tyson powraca z nową książką!

Duet Mike Tyson i Larry Sloman powraca!

„Właśnie patrzymy na przyszłego mistrza świata w wadze ciężkiej” – powiedział. kiedy po raz pierwszy ujrzał go na ringu. Mike Tyson miał zaledwie 13 lat. za sobą rozboje. włamania i kradzieże. Gdyby nie on. podzieliłby los kolegów z Brooklynu. którzy ginęli w młodym wieku lub na długie lata trafiali za kraty.

Cus D’Amato odmienił życie Mike’a. Zakradał się w nocy do jego pokoju i szeptał. że zostanie mistrzem. Stosował hipnozę. przekonywał. że nie ma lepszego od Tysona. a przed walką mówił: „Chciałbym. żebyś połamał mu żebra”. Wszystko po to. by zaszczepić w Mike’u gen czempiona. I stworzyć Bestię. która będzie siała postrach wśród rywali. jeszcze

30: https://woblink.com/ebook/ziemia-jalowa-magdalena-okraska-138568u

Cena:


Wspieranie inwestycji – nowe zasady pomocy regionalnej

Autor: praca zbiorowa

1 lipca 2018 r. weszła w życie ustawa o wspieraniu nowych inwestycji. która wprowadziła istotne zmiany w zakresie przyznawania regionalnej pomocy publicznej. Nowe regulacje znacznie zmieniają zasady dotyczące przyznawania pomocy i to w podstawowym aspekcie – ze wsparcia przedsiębiorcy będą mogli korzystać w związku z przeprowadzanymi inwestycjami na terenie całego kraju. To oznacza większą elastyczność i dużo większe możliwości korzystania ze wsparcia. W wielu aspektach zmienią się także zasady rozliczania pomocy publicznej.

Niniejsza publikacja ma na celu omówienie nowych zasad przyznawania i rozliczania pomocy w praktycznym ujęciu. Jednocześnie założeniem autorów było stworzenie poradnika omawiającego nowy mechanizm w sposób możliwe kompleksowy.

:

Cena:


9788375697513

Wydawnictwo: Rafael

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/jezu-ty-sie-tym-zajmij-malgorzata-pabis-140926u: https://woblink.com/product-publication/download/140926/epub

Cena:interesuje speleologa, chaos pdf, kamienie na szaniec epub, słodki romeo pdf, love rosie 2 czesc, kazusy prawo karne, dzieci ulicy korczak, damy do towarzystwa, shrek 2 gra, żółte ptaki, najstarszy zawód świata, domniemanie niewinności prawo miłości pdf, english for pharmacists, boże igrzysko, sharon kendrick, lód dukaj pdf, wybitnym pisarzem polskiego oświecenia był, podchwitliwe pytania, mały traczyk pdf, statyka, kobieta w policji, kompetencje społeczne pdf…