Dziewiczy rejs

Autor: Jacek Głowiński

Błędem byłoby powiedzieć. że to historia. jakich wiele: młody chłopak. zafascynowany sztuką filmową. próbuje realizować swoje marzenia. Choć jest zdolny i bystry. a jego wrodzona wrażliwość pozwala mu widzieć więcej od innych. dużo bardziej od zdobywania wiedzy w uczelnianych ławach pociągają go długie nocne imprezy i dziewczyny. których nigdy nie ma dość. Przez jego życie przetacza się mnóstwo fascynujących postaci. a każda z nich może stać się inspiracją – wystarczy tylko spojrzeć. odpowiednio ustawiając ostrość…

Ta opowieść przekona was. że rzeczywistość skrywa w sobie dużo więcej możliwości. niż się zazwyczaj wydaje. I że każdy dzień. każda minuta może być nasycona odrobiną magii – a może szaleństwa?

To miasto jest na poz

31: https://woblink.com/ebook/duchy-przeszlosci-morderstwa-z-jamnikami-jozefa-murawska-134801u

Cena:


Złe towarzystwo

Autor: Robyn Harding

Na pozór sielankowe życie zamożnej rodziny z San Francisco zostaje wywrócone do góry nogami. Kiedy w pięknym domu dochodzi do tragedii. mroczne sekrety wychodzą na jaw. a przyjaciele stają się wrogami.

Jedno zaproszenie. którego będą żałować do końca życia.

Szesnaste urodziny obchodzi się raz w życiu. To radosny rytuał przejścia. wkroczenia w dorosłość. ważny etap rozwoju i symboliczny koniec niewinności. Jeff i Kim Sandersowie planują z tej okazji wydać przyjęcie dla swojej córki. Hannah nigdy nie sprawiała problemów. dobrze się uczy i przyjaźni tylko z miłymi dziewczętami. Uroczystość ma być skromna: cztery najbliższe przyjaciółki. pizza. tort i seans filmowy. Co mogłoby pójść nie tak?
Okazuje się. że wszystko. Po strasznym wypadku. który ma miejsce pod ich dachem. idealne życie Kim i Jeffa na bogatych przedmieściach wielkiej metropolii nagle zaczyna się rozpadać na kawałki. Fasada doskonałości pęka. wychodzą na jaw prawdziwe oblicze Hannah oraz ciemne tajemnice jej rodziców.

Oszałamiający. prowokujący do myślenia dramat rodzinny. który przypadnie do gustu wielbicielom książki autorstwa Liane Moriarty i serialu produkcji HBO pod tytułem ‚Wielkie kłamstewka’. Robyn Harding w swej porywającej powieści udowadnia. że nawet najlepsza rodzina może nie przetrwać pod ciężarem kłamstw i zdrady. Wszyscy mamy jakieś tajemnice. Doskonała lektura wakacyjna. idealna na plażę i do poduszki.

Zręcznie skonstruowana i doskonale poprowadzona fabuła. Złe towarzystwo to mocna opowieść o dezintegracji rodziny. od której nie sposób się oderwać.
Bill Clegg. ‚Czy miałaś kiedyś rodzinę?’

Opowiedziana po mistrzowsku historia na pozór idealnej rodziny. która walczy o przetrwanie w obliczu tragicznych konsekwencji nastoletniego wybryku. Trzymająca w napięciu i brutalna w opisie ciemnej strony ludzkiej natury. Wredne dziewczyny w nowej. szokującej odsłonie.
A.J.Banner. ‚Mroczna toń’

Książka trzymająca w napięciu i zmuszająca do myślenia jeszcze długo po jej odłożeniu. Zaproszenie. którego nie należy odrzucać.
Barbara Taylor Sissel. ‚Crooked Little Lies’

Piekielnie wartko poprowadzona opowieść o współczesnych. ambitnych matkach. które toczą batalie ze swoimi wrednymi nastolatkami wzbraniającymi się przed dorosłością. Dlaczego miałyby dojrzeć. skoro ich rodzice nigdy tego nie zrobili?
Robyn Harding drąży temat wewnętrznego konfliktu pomiędzy prymitywnymi impulsami a „tym. co właściwe” na kartach powieści. od której trudno się oderwać. Złe towarzystwo to przejażdżka na diabelskim młynie o piekielnych konsekwencjach. Lojalnie ostrzegam.
Erica Ferencik. ‚The River at Night’

Trzymająca w napięciu. porywająca historia o tym. jak jedna noc może zburzyć cale życie niszcząc rodzinę i relacje między przyjaciółmi. Sekrety. pragnienia. wybory i ich konsekwencje. Robyn Harding obnaża w swej powieści fakt. że rodzina – i każdy z jej członków – nie zawsze jest tym. czym się wydaje. Przeczytałam od deski do deski z zapartym tchem.
Megan Miranda. ‚Miasteczko kłamców’

Napięcie. wartka akcja i zburzenie mitu o idealnej rodzinie.

Rebecca Drake. ‚Only Ever You’

Nikt nie jest bez wad w tej współczesnej opowieści o matkach i córkach. Każdy ma coś na sumieniu. Rewelacyjna lektura.
Lucy Ferriss. ‚Utracona córka’

Wredne nastolatki i zdrowa dawka suspensu. Połączenie stylów Megan Abbott i Jodi Picoult przyprawione dużą dawką Jamesa Pattersona.
‚Booklist’

Robyn Harding jest autorką kilku powieści – między innymi ‚Złe towarzystwo’ oraz ‚Her Pretty Face’ – a także scenarzystką i producentką niezależnego filmu. Mieszka w Vancouver wraz z mężem i dwojgiem dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


https://woblink.com/product-publication/download/135613/epub

1:

:

Cena:


Na tropie Anny

Autor: Aleksandra Kowalska

Dla trzydziestopięcioletniej Melanii nieżyjąca matka. Anna d’Irsigny. była prawdziwą superbohaterką: wybitny chirurg. wspaniała żona i matka. niezależna. inteligentna. o charyzmatycznej osobowości. we wspomnieniach córki potrafiła nawet latać. Od trzech lat. odkąd jej matka zginęła w ataku terrorystycznym w Paryżu. seria nieszczęść radykalnie zmieniła całe życie Melanii. Pomieszkując w podparyskiej willi ojca. młoda kobieta przypadkiem dokonuje bulwersującego odkrycia: znajduje listy Anny. jednoznacznie wskazujące na jej długotrwały romans z tajemniczym Nowozelandczykiem. Idealna matka najwyraźniej przez wszystkie te lata kłamała… A jeśli wcale nie zginęła w pożarze. tylko postanowiła upozorować własną śmierć i rozpocząć nowe życie z dala od rodziny? Melania postanawia wyruszyć na drugi koniec świata. żeby odnaleźć Annę. Ponieważ nie może wyjawić prawdziwego celu podróży ojcu. kibicuje jej Joe. najlepszy przyjaciel z czasów studiów. Amerykanin mieszkający w Paryżu.

Ale to dopiero początek niepokojących odkryć. Co ukrywa przed Melanią ojciec. kim jest tajemniczy kochanek matki? Czy bohaterka zmierzy się wreszcie z własną przeszłością i czy czas. który zatrzymał się dla niej kilka lat temu. teraz wreszcie ruszy z miejsca?

To książka o tym. jak przetrwać i żyć dalej po stracie. której nic nie ukoi. zmierzyć się ze smutkiem. który nigdy nie przemija. Ale to również opowieść o magicznej mocy osób. miejsc. wspomnień. snów. marzeń – i podróży. Naturalnie z krajobrazami i magią Nowej Zelandii w tle.

Aleksandra Kowalska. ur. w 1976 roku w Płocku. z wykształcenia anglistka. Ukończyła uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu i studia doktoranckie na uniwersytecie Charles’a de Gaulle w Lille we Francji. Pracowała jako nauczycielka języka angielskiego i polskiego dla cudzoziemców w Polsce. Brazylii i Francji. Od 2005 roku jest urzędnikiem Komisji Europejskiej. Autorka powieści ‚Mgła nad Bosforem’ i ‚Ucieczka’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


ISBN

9788380534452: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/milosc-na-walizkach-malgorzata-kalicinska-133706u

Cena:


ISBN

9788320056334: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-z-elementami-teorii-wychowania-wieslawa-ciechaniewicz-pawel-chrusciel-135663u

Cena: Paweł Chruścielteresa michałowska średniowiecze, rodzina borgiów mario puzo, okoliczności wyłączające bezprawność, monika malinowska, ksieni, ksiazki obyczajowe wspolczesne, przyjde, krzyżówka dla dzieci do druku, mobi książki, dżuma ebook, www.oddk.pl, odyseusze tom 3, droga do mentalnej dojrzałości, tajemnice podświadomości pdf, jacek barcik, cywilizacja 4 poradnik, zioła lecznicze pdf…