Miesięcznik ZNAK nr 763

Autor: autor zbiorowy

Raport CBOS-u z 2017 r. Sens życia wczoraj i dziś pokazuje. że w ciągu ostatnich 10 lat znacznie wzrosła liczba Polaków. którzy zwracają uwagę na znaczenie przyjaźni w ich życiu. W czym tkwi siła przyjaźni? Czym przyjaźń różni się od miłości? Jak zmienia się jej rozumienie? Czy przyjaciele mogą zastąpić rodzinę?

Wydawnictwo: Znak

Angielski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydane dwujęzyczne. pięknie ilustrowane

Autor: E. T. A. Hoffmann

DWUJĘZYCZNY DZIADEK DO ORZECHÓW – NAUKA JĘZYKA PEŁNA ZABAWY

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów” z językiem angielskim.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka angielskie

1:

Francuski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: Aleksander Dumas

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka francuskiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na ku

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Niemiecki z ‚Dziadkiem do orzechów’. Wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: E.T.A. Hoffmann

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Na czas świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka niemieckiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na kursyonline.

39.3: https://woblink.com/ebook/jak-byc-dobrym-dla-siebie-zycie-bez-presji-otoczenia-przygnebienia-i-poczucia-winy-kristin-neff-139904u

na szczycie tom 5 pdf, alah akbar, denis mcquail teoria komunikowania masowego pdf, wiktor fiszman, anna wcisło, phrasal verbs matura rozszerzona pdf, mag com pl, ten obcy opracowanie, mariusz michalak, ewelina głowacz, sztuka obsługi penisa ebook, 13 anioł, rozwój zawodowy pracownika, penny jordan książki, wartości muzyczne, grzegorz wielgus, pid medycyna, sławomir buryła, jak czytac wiedzmina, sierotka marysia i siedmiu krasnoludków, władysław biały, ibuk libr, kapuściński książki, martine stoessel…