Huntingtower

Autor: John Buchan

A true adventure story involving the unlikely hero Dickson McCunn. retired successful businessman and former greengrocer who sets out on a walking holiday in the Scottish Borders. There he meets a young English poet. and both soon become embroiled in the plot of an international gang to capture a Russian princess. With the help of the Gorbals Die-hards. an indomitable gang of urchins from Glasgow. they frustrate and finally defeat the gang. And in the process Dickson happens to discover a new meaning to life. This book features terrific characters. great suspense. thrilling action. heroism. dirty deeds. romance and downright common sense all in the setting of beautiful Scottish countryside. Better known for his drama. „The Thirty Nine Steps” and hero Richard Hannay. Buchan here introduces another hero. Dickson McCunn. who leads us through quite a thrilling adventure set near Carrick. Scotland…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Noc w Nowym Jorku

Autor: Day Leclaire

Emma Worth spędziła w Nowym Jorku jedną cudowną noc z przypadkowo poznanym biznesmenem. Chase’em Larsonem. Ponownie spotkali się po dwóch miesiącach i wtedy wiedziała już. że jest w ciąży. Ku jej zdumieniu Chase natychmiast zaczyna nalegać na ślub. Ona jednak nie wyobraża sobie małżeństwa z innego powodu jak tylko z miłości. A z Chase’em. jak sądzi. nie łączy jej nic poza dzieckiem…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Otello. Ten nowy

Autor: Tracy Chevalier

Lata siedemdziesiąte. Dyplomata z Ghany przeprowadza się z rodziną na

przedmieścia Waszyngtonu. Jego syn. jedenastoletni Osei. już pierwszego

dnia w nowej szkole zaprzyjaźnia się z najpopularniejszą uczennicą.

Znajomość szkolnej gwiazdy i jedynego czarnoskórego ucznia

nie wszystkim przypada do gustu…

Przejmująca opowieść o zazdrości. przyjaźni i dyskryminacji

napisana przez autorkę Dziewczyny z perłą.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 32.92


https://woblink.com/ebook/knights-of-the-range-zane-grey-31155u

https://woblink.com/product-publication/download/31155/epub: 1

:

Cena:historia sztuki książka pdf, deborah feldman historia, krzysztof kędziora, outlast solucja, myślenie według wartości, chemia lekow, gry online lego star wars, hudzik, nawyk samodyscypliny. zaprogramuj wewnętrznego stróża, jegor gajdar, psychologia społeczna bogdan wojciszke pdf, aisthesis, hiszpański pdf, piotr kostrzewa, biblioteka online pdf, pokochać jasona pdf, drapieżne ryby słodkowodne…