PODATEK OD SPADKÓW I DAROWIZN 2015 – PDF

Autor: Paweł Huczko

Podatek od spadku. to problem. z którym nie musimy się mierzyć często. bo też nie często otrzymujemy coś w spadku po naszych bliskich. Dlatego też nie jesteśmy z podatkiem od spadku tak zaznajomieni. jak np. z corocznymi PIT-ami. Tym bardziej warto wiedzieć. co zrobić. by w zgodzie z przepisami ale i z naszym interesem wypełnić obowiązki związane z tym podatkiem. Wyjaśnijmy też na wstępie. że o ile formalnie mamy do czynienia z jednym podatkiem (podatek od spadków i darowizn). to w niniejszym opracowaniu koncentrujemy się na przedstawieniu przepisów tego podatku dotyczących osób. które nabyły rzeczy lub prawa majątkowe w drodze spadku.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.99


Plan Be

Autor: Anna Tymko

Anita i Krzysztof. małżeństwo z dziesięcioletnim stażem ma sławę. pieniądze i społeczne uznanie. Można przypuszczać. że osiągnęli wszystko to. czego ludziom potrzeba do pełni szczęścia. Jednak cieniem na ich małżeństwie kładzie się obsesyjna zazdrość Anity. Któregoś dnia Krzysztof poznaje znajdującą się na rozdrożach własnego życia rudowłosą Agatę.  Wiedziona chęcią odwetu Anita wymyśla intrygę. która ma na zawsze wyeliminować rywalkę z ich życia. Plan Be pozwala z innej perspektywy zobaczyć mechanizm działania zazdrości. prowadzącej do niechybnej zguby.

Wydawnictwo: Amber

Cena: 22.8


Autor

Christoper T. Hill:

:

Cena:


Autor

Christoper T. Hill:

:

Cena:


ISBN

9788379913268: Wydawnictwo

Format

4.5: https://woblink.com/ebook/o-poprawie-rzeczypospolitej-andrzej-frycz-modrzewski-19220u

Cena:tajemnice macierewicza, słownik socjologii i nauk społecznych pdf, test z języka polskiego klasa 3, big data pdf, piraci z karaibów gry, piekielna miłość pdf haner, lidia yuknavitch, kuszenie ewy, dieta w ciąży zdrowe przepisy na 9 miesięcy pdf, matematyka finansowa zadania z rozwiązaniami, dziwczyny, polakom i psom wstęp wzbroniony, mit przedsiębiorczości audiobook, ibuk.pl za darmo, nienawidzę cię nie odchodź pdf, wielka księga przysłów polskich, nawet o tym nie myśl, task force 50, duchowny w minarecie, zoo tycoon 2…