ISBN

9788301202033: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/metodyka-nauczania-jezyka-niemieckiego-zofia-chlopek-135671u

Cena:


ISBN

9788373777422: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/kurs-astrologii-podrecznik-do-samodzielnej-interpretacji-horoskopu-balbina-pedziwiatr-136190u

Cena:


Pies Baskerville’ów

Autor: Arthur Conan Doyle

Pies Baskerville’ów jest wielkim klasykiem gatunku powieści kryminalnej. należącym do ścisłego kanonu literatury angielskiej i światowej. Bohaterem powieści sir Arthura Conan Doyle’a jest Sherlock Holmes. archetyp detektywa. obdarzony wyrafinowanym poczuciem humoru genialny obserwator i analityk. potrafiący rozwiązać skomplikowane zagadki kryminalne i zdemaskować najbardziej utajone zło posługując się metodą dedukcji. Tym razem. w najsławniejszym z wszystkich swoich dochodzeń. Sherlock Holmes trafi a na trop przestępczej manipulacji w ciągle żywej legendzie sprzed wieków o demonicznym psie prześladującym członków rodu Baskerville’ów. Po niewyjaśnionej śmierci sir Karola w majątku w Dartmoor. krainie wrzosowisk i wiecznej mgły. Sherlock Holmes i jego wierny przyjaciel Wats

14.99: https://woblink.com/ebook/znak-zorro-mcculley-johnston-136247u

Cena:krystian pera, witold abramowicz, mikołejko zbigniew, gemma galgani, dary aniołów miasto popiołów, panzers faza 1, matematyka finansowa książka, islandia owce, filtracja obrazów, benedykt xvi ostatnie rozmowy, pozegnanie jesieni, etruskowie słowianie, adam kuchta, bracia slater bronagh pdf…