ISBN

9788328710665: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/zaklinanie-umyslu-kevin-dutton-radoslaw-madejski-138585u

Cena:


Niechciany gość

Autor: Shari Lapeña

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji thriller. napisany przez autorkę bestsellerów Para zza ściany i Nieznajoma w domu.

W Catskills panuje zima. a Mitchell’s Inn. hotel ukryty wśród górskich lasów. jest miejscem doskonałym na niczym niezmącony weekendowy wypoczynek albo na romantyczną schadzką. Gdy wokół pogarsza się pogoda. a burza śnieżna powoduje awarię elektryczności oraz uniemożliwia wszelką komunikację ze światem zewnętrznym. gościom nie pozostaje nic innego. jak tylko cierpliwie czekać na możliwość skontaktowania się ze światem za murami budynku.

Tymczasem jednak niespodziewanie ginie jeden z gości Mitchell’s Inn. Śmierć wygląda na efekt wypadku. ale gdy życie traci kolejna osoba. ludzie uwięzieni w hotelu na odludziu zaczynają wpadać w panikę.

W odciętym od świata luksusowym hotelu coś lub ktoś uśmierca jego mieszkańców. zabijając ich w kolejności. której reguł nikt nie jest w stanie odgadnąć. Przerażonym ludziom pozostaje czekać na śmierć lub na cudowne wybawienie. które wydaje się jednak bardzo odległe.

„Udowadniając. że czas biegnie do przodu. ale ludzie się nie zmieniają. Lapena stworzyła doskonałą zagadkę kryminalną. z której dumna byłaby sama mistrzyni Agatha Christie”.

„USA Today„

„Intrygująca akcja. izolacja od świata. zamieć śnieżna i śmierć. która czai się niemal w każdym kącie. Niechcianego gościa czyta się tak samo jak ociekające adrenaliną książki Agathy Christie. Zanim przystąpisz do lektury. odłóż na później wszelkie prace. ponieważ nie oderwiesz się od tej książki. dopóki nie przeczytasz ostatniego zdania”.

Gilly Macmillan. autorka Perfekcyjnej dziewczyny

„Lapena napisała doskonałą powieść kryminalną. emanującą atmosferą znaną z książek Agathy Christie. Czytelnicy. zachwyceni jej poprzednimi powieściami. na pewno nie oderwą się także od tej lektury. Każdy. kto lubi mroczne zagadki kryminalne. przeczyta ją jednym tchem”.

„ Library Journal „

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


ISBN

9788381192118: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/od-niechcenia-leszek-mierzejewski-138989u

Cena:


ISBN

9788301203900: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/agresja-mlodziezy-i-odrzucenie-rowiesnicze-bronislaw-urban-140308u

Cena:książka muminki, systemy gospodarcze, 5 języków miłości książka pdf, bliski wschód konflikty, lalka motywy pdf, dzień rozrachunku, chciałabym, chciała, biologia vademecum nowa era, kolacja z zabójcą, osho audiobook, adam mickiewicz niepewnosc, żywienie człowieka podstawy nauki o żywieniu, zapomnij że istniałem pdf, sprawdzian przyroda klasa 4 dział 1…