Skuteczny menedżer . Czego nie uczą w szkole o zarządzaniu ludźmi

Autor: Marta Pawlikowska-Olszta

Ty też możesz być świetnym menedżerem! Poznaj najważniejsze narzędzia zarządzania ludźmi i sprawdź. jak wprowadzić je w życie.

Znajomość najważniejszych praw psychologii pomoże ci zrozumieć. jak wpływać na pracowników i ich motywować. Poznasz sprawdzone zasady działania w typowych sytuacjach: od zatrudniania pracownika. przez budowanie zespołu i kontrolę nad jego działaniem. aż po zwalnianie podwładnego. Dowiesz się. jak utrzymywać kreatywność w zespole. udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i odpowiednio delegować działania. W książce znajdziesz pytania nurtujące najbardziej wnikliwych menedżerów – oraz konkretne odpowiedzi i wskazówki eksperta.

29.99: https://woblink.com/ebook/wyspa-joanna-miszczuk-17597u

Cena:


Zaginiony

Autor: Michael Katz Krefeld

Na skandynawskich listach bestsellerów walczy o pierwsze miejsca z Jo Nesbø! Określa powieści kolegów po fachu jako „latte”. sam pisze „kryminały espresso” – mocne. stawiające na nogi. bez zbędnych opisów. z minimalną ilością wody. Chociaż w drugiej części cyklu o „Ravnie” (w polskim tłumaczeniu Kruk) pt.  Zaginiony. woda odgrywa szczególną rolę jako… narzędzie tortur.

Doświadczony przez życie duński detektyw Thomas Ravnsholdt znów wkracza do akcji. W Wykolejonym. działając w pojedynkę. poza prawem. ubiegł szwedzkich kolegów po fachu i utarł nosa słowiańskiej mafii. Tym razem prywatne śledztwo zaprowadzi Ravna aż do Berlina. Tytułowy Zaginiony to pewien księgowy. cichy. spokojny człowiek. bez znajomych i życia towarzyskiego. który całe życie przep

40.9: https://woblink.com/ebook/rekopis-znaleziony-w-saragossie-wersja-z-1810-r-jan-potocki-anna-wasilewska-18248u

Cena:


Księga patronów

Autor: Marek Latasiewicz

„Ty jesteś Piotr [czyli Opoka] i na tej opoce zbuduję Kościół mój” (Mt 16.18) – wraz z imieniem Piotr otrzymał wskazanie swego powołania. Mądry wybór imienia i świętego patrona wyznacza wzór. ku któremu warto podążać. Księga patronów stanowi niezrównane kompendium wiedzy o imionach. świętych i uroczystościach z nimi związanych. To doskonały przewodnik dla mądrych rodziców. którzy chcą wybrać swemu dziecku imię nie tylko pięknie brzmiące. lecz także wskazujące orędownika i opiekuna ich potomka. Również w sakramencie bierzmowania odpowiedzialne przyjęcie imienia staje się drogowskazem ku świętości i świadczy o dojrzałej wierze.Księgę patronów to zajmująca lektura dla wszystkich zainteresowanych żywotami świętych. Stanowi ona przebogaty zbiór informacji o tym. jakich spraw. rzeczy. zawodów i

https://woblink.com/product-publication/download/18792/epub: 1

Cena:


Mennica

Autor: Mateusz M. Lemberg

Policjanci. fałszerze. gangsterzy i mordercy jeszcze raz zatańczą w rytm szalonej polki. pod dyktando nominowanego do Nagrody za Najlepszą Kryminalną Powieść Miejską 2014 Mateusza M. Lemberga.

W nocy nie słychać w lesie śpiewu ptaków. Samotny pies myśliwski myśli o swoim panu. warując w środku młodnika. Z nudów i głodu gryzie palec dziewczyny. której ciało wyczuł pod darnią.

Samotny mężczyzna siedzi w wyciszonym. ukrytym pomieszczeniu i przygląda się pracującej maszynie offsetowej. Drżą mu dłonie. Tuż obok stoi prasa do wyrobu monet. Jeszcze nie wie. że ta nielegalna mennica przyczyni się do końca jego marzeń.

Policjant. który nie stoi już na straży prawa. wpatruje się w pistolet na półce. Niedługo będzie musiał go użyć. żeby ochronić dobro i miłość. Nie wie. że sprowadzi śm

Wydawnictwo: Dialog

Cena: 18


Neandertalczyk. W poszukiwaniu zaginionych genomów

Autor: Svante Pääbo

Czego dowiedzieliśmy się o pochodzeniu człowieka dzięki badaniom genomu naszych najbliższych ewolucyjnie krewnych? „Neandertalczyk” przedstawia fascynującą historię okrywania odpowiedzi na to pytanie. Od pierwszych prób badań kopalnego DNA w latach 80. aż po uwieńczone sukcesem zsekwencjonowanie genomu neandertalczyka w 2010 r.. śledzimy niezwykłą opowieść o narodzinach nowej dziedziny nauki. której porażki i triumfy ze swadą opisuje człowiek. dzięki któremu badania te w ogóle się rozpoczęły.
Odczytanie pełnego zapisu informacji genetycznej neandertalczyka sprawiło. że dowiedzieliśmy się o nim znacznie więcej. niż kiedykolwiek odkrylibyśmy dzięk

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 26.99


Przystanek Wenecja

Autor: Kat Cantrell

„To będzie jedna noc. Ta jedna noc spędzona z piękną kobietą pozwoli mu zapomnieć o bólu i samotności. pozwoli mu znów poczuć radość z życia. Będzie mógł zaszaleć. oddać się zmysłowym doznaniom. Był w najbardziej romantycznym mieście na świecie i pragnął korzystać ze wszystkiego. co Wenecja ma do zaoferowania”…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99mój torin pdf, biologizm, streszczenie szczegółowe ludzi bezdomnych, stan duchowny, kościół ewangelicko augsburski w polsce, ślepnąć od świateł świat książki, test osobowości pdf, czyny nieuczciwej konkurencji w zakresie reklamy, muza mp3, 365 dni ksiazka pdf, hiszpański dla początkujących pdf za darmo, ekonometria maddala pdf, kindle książki za darmo, układ sieci tn c, historia wychowania, jedz. mała księga szybkich dań, świat kwantowy, piraci z karaibow 3…