Co kupować by jeść zdrowo Shopping IQ

Autor: Agnieszka Pająk

Nowa książka autorki bestsellera Metaboliczne IQ ? twój kod do zdrowia!

Czy zdrowe odżywianie jest drogie?

Dlaczego czytanie składu na etykietach już nie wystarczy?

Jak odróżnić produkty. które służą naszemu zdrowiu. od tych. które nas trują?

Agnieszka Pająk podpowiada. jak kupować produkty spożywcze. by jeść mądrze i zdrowo!

Codziennie na zakupach podejmujemy decyzje dotyczące odżywiania. Każda z nich ma wpływ na nasze zdrowie. Planując zakupy. warto wziąć pod uwagę nie tylko cenę i jakość produktów ? ale też indywidualne potrzeby naszego organizmu.

W książce znajdziesz:

test na poziom tolerancji glutenu gotowe plany posiłków dla każdego z typów metabolicznych przepisy na dania bez glutenu. cukru i nabiału Plan

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 24.9


ISBN

9788394828967: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/how-to-make-a-healthy-and-happy-children-jozef-slonecki-138136u

Cena:


Pierścionek ze szmaragdem

Autor: Carol Marinelli

Sophie. która pracuje jako pokojówka w rzymskim hotelu. zanosi śniadanie milionerowi Bastianowi Contiemu. Bastian. podobnie jak Sophie. pochodzi z Sycylii. od razu więc nawiązują bliską relację. Jednak podczas kolejnego pobytu w Rzymie ginie jego jedyna pamiątka po matce – pierścionek ze szmaragdem. który zostaje znaleziony w kieszeni Sophie. Bastian osądza ją bez wahania i nie reaguje. gdy Sophie traci pracę. Po pewnym czasie zaczyna mieć wątpliwości i postanawia jej pomóc. lecz Sophie zniknęła bez śladu…

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wydawnictwo

Wymownia: Format

138561

https://woblink.com/product-publication/download/138561/pdf: 1

Cena:pieniądz bankowy, siła nawyku charles duhigg, foryś robert, kamiński anestezjologia, agata steczkowska książka, egzamin gimnazjalny geografia powtórzenie, hell week, księgarnia odmiana, filozofia kanta, kamienie na szaniec opowiadanie, krzysztof zięba, grube wiory, pamiętnik z powstania warszawskiego wolne lektury, mechanizmy obronne pdf, komentarz do konstytucji pdf, efemerofity…