https://woblink.com/product-publication/download/130042/pdf

1:

:

Cena:


Zmiany dla pracodawców w ustawie o ochronie danych osobowych od 25 maja 2018 r.

Autor: Jadwiga Sztabińska

Publikacja zawiera opis zmian. jakie weszły w życie od 25 maja 2018 r. w zakresie ochrony danych osobowych dla działów kadr i HR. Można się z niej dowiedzieć m.in.:

• na jakich zasadach można prowadzić monitoring wizyjny i monitoring poczty elektronicznej w zakładzie pracy.

• jak powołać inspektora ochrony danych.

• jak Urząd Ochrony Danych Osobowych może kontrolować pracodawców w zakresie przestrzegania RODO.

• jakie kary grożą za naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych.

Publikacja została wzbogacona o liczne przykłady. wzory dokumentów i tabelaryczne zestawienia

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Światłoczuły

Autor: Sebastian Hejankowski

Działający na początku XX wieku w Bydgoszczy Sylwester Sapieha. zwany też „polskim Aleisterem Crowleyem”. to postać. która wiele lat po swojej śmierci nadal budzi kontrowersje. Szalony naukowiec? Nawiedzony okultysta? A może genialny wynalazca? Są nawet ludzie. którzy wierzą. że Sylwester Sapieha nie umarł. A przynajmniej nie do końca…

Ewa Makuszewska od zawsze interesowała się niezwykłymi zjawiskami. niewytłumaczonymi przez współczesną naukę. I właśnie dlatego zgłosiła się do projektu doktora Rafała Żmudowicza. który postanowił udowodnić. że duchy nie istnieją. Eksperymenty potwierdzające teorię „śladów światła”. przeprowadzone w ruinach domu Sylwestra Sapiehy. nie przebiegają jednak zgodnie z planem…

Wydawnictwo: Genius Creations

Cena: 24.99


Angielski – 10 ebooków ‚Intensive English Course’

Autor: Katarzyna Frątczak

Kurs Intensive English Course to obszerny kurs języka angielskiego. który znacznie poszerzy Twoją wiedzę i praktyczne umiejętności władania językiem obcym na poziomie średniozaawansowanym. Obmyślana ze szczególną uwagą formuła kursu pozwala na dostęp do niego na wszystkich urządzeniach (telefon. tablet. laptop. czytnik ebooków). jak również pobranie go na swój komputer i wydrukowanie (plik pdf).

Kurs możesz kupić jeszcze taniej bezpośrednio na stronie wydawnictwa: kursyonline.wymownia(pl)

JAKIE TEMATY OBEJMUJE INTENSIVE ENGLISH COURSE?

Intensive English Course porusza przede wszystkim zagadnienia związane z życiem codziennym podczas pobytu za granicą. Jako kursant zostaniesz gruntownie przygotowany do wyjazdu

32.9: https://woblink.com/ebook/silver-stag-rosner-a-m–133923u

Cena:zaginiony samolot, historia antykoncepcji, nasze dusze nocą, biblioteka online, charakterystyka golluma, dziewczyna ze szczepankowa, jan gawęcki, piosenki nuty, joanna olejnik, arabski książę, największe katastrofy, zapożyczenia z języka rosyjskiego, rycerze średniowiecza, lokomotywa do kolorowania, toca gra, modlitewnik dla dorosłych pdf, pomnik cesarzowej achai, biochemia książka pdf, darmowe audiobooki do ściągnięcia po polsku, historia pewnego statku, święci grzesznicy chaos pdf, psychodietetyka książka, biologia klasa 7 sprawdziany pdf, platon prawa, rozmowy z bogiem tom 2 pdf, debiutant sj hooks…