Romans na Manhattanie

Autor: Jennifer Hayward

Znana na Manhattanie projektantka mody Sofia Ramirez ma romans z księciem Nikandrosem Konstantinidesem. Wie. że ich związek nie ma przyszłości. więc uprzedzając fakty. sama z nim zrywa. Po ich ostatniej wspólnej nocy Nik wraca do swojego kraju. Zaczyna nowe życie i zaręcza się. a tymczasem Sofia odkrywa. że jest w ciąży…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380643864: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/infamia-studium-prawno-spoleczne-bronislaw-lozinski-32329u

Cena:


ISBN

9788381190183: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-nawii-pati-maczynska-32359u

Cena:tiara i korona, kąt odbicia, ferdydurke test online, simon toyne, kodeks postępowania administracyjnego komentarz, racze konie, mopsik który chciał zostać jednorożcem, sekcja zwłok, washington irving rip van winkle pdf, lustrzane odbicie pdf, dziady cz 1 pdf, świat jako wola i przedstawienie, matura ustna z jezyka polskiego, zwalczanie korupcji, polityka na wesoło, cal newport książka, łukasz kulak, nie śpij, andrzej jaskulski, brunon hołyst kryminalistyka pdf, księżna olga, erotyka ksiazki, historia państwa i prawa polskiego, słownik polsko łaciński pdf, religia a nauka, ebuk…