The Pickwick Papers

Autor: Charles Dickens

This novel demonstrates Dickens experimenting with building his own voice. The Pickwick Papers is a series of linear adventures. unlike the convoluted plots of Dickens’s later novels. In other words. we follow our heroes from one stop to the next and meet interesting characters. rather than unraveling a mystery. The novel is a late example of the picaresque. a style of story in which we follow a rough. but still likable. hero through his adventures.The Pickwick Club sends Mr. Pickwick and a group of friends to travel across England and to report back on the interesting things they find. In the course of their travels. they repeatedly encounter the friendly but disreputable Mr. Jingle. who becomes a continual source of trouble for all who know him. Pickwick himself is the victim of a number of misunderstandings that bring him both embarrassment and problems with the law.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 24.9


Zakazane życzenie

Autor: Jessica Khoury

Trzy życzenia. Każde ma swoją cenę. Ile warta jest miłość?

Ona jest potężnym dżinnem. On złodziejem z ulicy. Połączyła ich pradawna magia.

Kiedy Aladyn odnajduje magiczną lampę. Zahra zostaje przywrócona światu. którego nie widziała od pięciuset lat. Ludzie i dżinny pozostają w stanie wojny. więc aby przetrwać. musi ukrywać swą tożsamość. Przybierając różne kształty. będzie trwać przy swoim nowym panu aż do czasu. kiedy ten wypowie swoje trzy życzenia.

Wszystko się komplikuje. gdy Nardukha. potężny król dżinnów. oferuje Zahrze szansę całkowitego uwolnienia od magii lampy. Uratowanie siebie oznacza jednak zdradzenie Aladyna – człowieka. w którym Zahra… zakochała się wbrew sobie. Teraz musi podjąć dramatyczną decyzję: wybrać między wolno

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9


ISBN

9788374409438: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/jednolity-plik-kontrolny-ewidencja-vat-od-1-stycznia-2017-adam-kuchta-pawel-huczko-joanna-dmowska-radoslaw-kowalski-28754u

Cena: Paweł Huczkomarcin gawrycki, marcin wolski drugie życie, marcin lisiecki, repetytorium gramatyczne angielski, zabić drozda pdf, arteterapia praca, damian grabowski, katarzyna filutowska, rachunkowość książka, kultura socjologia, zbrodnia i kara ile stron, rana postrzalowa, eric berne w co grają ludzie, historia vitae magistra est, monika gabriela bartoszewicz, rozwiedzeni w kościele, historyzm maski, elon.musk…