Strefy cyberwojny

Autor: Agata Kaźmierska

Internetowe manipulacje nigdy dotąd nie były tak skuteczne. nie trafiały tak celnie i jeszcze nigdy nie byliśmy wobec nich tak bezbronni. Algorytmy sprawiają. że internet zmienia się w strefę cyberwojen o naszą przyszłość.

Ukrywający się za kilkoma linijkami komputerowego kodu napastnicy mogą zmienić wynik wyborów. powalić na kolana gospodarkę kraju albo zniszczyć komuś życie. Te same algorytmy. które sprawiają. że nasz świat stał się wygodniejszy. otwierają drzwi dla zupełnie nowych zagrożeń. Fake newsy to tylko początek. Już Alvin Toffler ostrzegał przed “bitwami. które nie zdarzyły się nigdy. albo spotkaniami na szczycie. których transmisja ukazuje fałszywie. jak przywódca innego kraju odrzuca nasze pokojowe propozycje”.

„Dziś ceny akcji często zależą od tego. co powie prezes

40: https://woblink.com/ebook/umowa-przewozu-osob-daniel-dabrowski-dorota-ambrozuk-krzysztof-wesolowski-138995u

Cena: Dorota Ambrożuk


Wojownicy. Superedycja (tom 1). Misja Ognistej Gwiazdy

Autor: Erin Hunter

Po wydarzeniach z Czarnej godziny Ognista Gwiazda wyrusza ku przygodzie. by odkryć skrywaną od wieków prawdę.

W lasie zapanował wreszcie pokój i każdy z czterech klanów prosperuje. Spokój zaburza odkrycie przez Ognistą Gwiazdę straszliwej tajemnicy: Klan Gwiazdy kłamał. Przywódca Klanu Pioruna wyrusza w podróż. by udowodnić im. że się mylą.

„Idealna lektura dla wszystkich miłośników kotów. która ukazuje świat zwierząt z całkowicie innej perspektywy. Akcja. która trzyma w napięciu. wielowątkowość i różnorodność osobowości bohaterów sprawia. że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Choć może się wydawać. że cykl jest zadedykowany głównie młodszym czytelnikom. można śmiało stwierdzić. że na pewno sam pomysł. jak i cała fabuła są godne polecenia. również starszym”.

Rafał Troczka

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 36.9


Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne

Autor: Martinez Mario

Czy wiesz. że kultura rządzi naszymi przekonaniami?

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek kim tak naprawdę jesteś i dlaczego myślisz tak jak myślisz? Czy brałeś przy tym pod uwagę wpływ kultury? Może nie jesteś tego świadomy. ale prawie wszystkie Twoje przekonania pochodzą z otaczającego Cię świata. Dzięki tej książce oddzielisz przekonania. które nie są Twoimi i odrzucisz te. które Ci zasugerowano. Poznasz proste ćwiczenia. które pomogą Ci odkryć prawdziwego siebie i własne pragnienia. a podane przez Autora techniki pozwolą z łatwością wprowadzić je w życie.

 

Czy wiesz. że kultura wpływa na naszą długowieczność?

 

Twoje przekonania kulturowe wpływają na diagnozę i proces

29.3: https://woblink.com/ebook/lek-jak-ostatecznie-uwolnic-sie-od-niego-sokolowska-kazimiera-139900u

Cena:


ISBN

9788366232044: Wydawnictwo

Format

64.9: https://woblink.com/ebook/wiek-skrajnosci-hobsbawm-eric-140583u

Cena:parabellum remigiusz mróz, leszek balcerowicz książki, osiedle rzniw, ms. manwhore pdf chomikuj, brenda joyce, skąd przyszliśmy kim jesteśmy dokąd idziemy, wiosna pełna tajemnic pdf, byłam kochanką arabskich szejków ebook, sanderson książki, 41 dni nadziei opinie, pielęgniarstwo neurologiczne pdf, dluga ziemia, migracje książki pdf, antoni kępiński schizofrenia, elite dangerous poradnik, żywienie zwierząt i paszoznawstwo pdf, mózg i serce magiczny duet pdf, rozmówki polsko norweskie, jeździec miedziany pdf, almanach historyczny, książka o 2 wojnie światowej, urbanizacja na swiecie, ukryte piękno online, profilaktyka logopedyczna…