ISBN

9788365970893: Wydawnictwo

Format

15.61: https://woblink.com/ebook/fabryka-absolutu-karel-capek-31013u

Cena:


Historia Polski 1914-2015

Autor: Wojciech Roszkowski

Doskonały podręcznik akademicki. a równocześnie jedna z bardziej interesujących książek o dziejach najnowszych. Znana i ceniona od lat synteza historii Polski w XX wieku w nowej i najbardziej aktualnej odsłonie – do 2015 roku.

Nowa wersja – wydanie XII rozszerzone – została uzupełniona o wydarzenia z ostatnich lat: 2005–2015. Narracja została więc doprowadzona prawie do czasów obecnych.

Literatura obowiązkowa dla studentów historii. prawa. nauk politycznych. stosunków międzynarodowych i innych kierunków humanistycznych. a także przydatna i ciekawa lektura dla maturzystów oraz wszystkich osób zainteresowanych dziejami Polski w XX i XXI wieku. które chcą zrozumieć mechanizmy współczesnego świata.

Informacja o autorze/

21: https://woblink.com/ebook/zlota-zyla-halszka-olsinska-31428u

Cena:


:

:

Cena:


World of WarCraft: Arthas. Przebudzenie Króla Lisza

Autor: Christie Golden

Nie zawsze tak jednak było. Na długo przed tym. jak jego dusza stała się jednością z duszą orkowego szamana Ner’zhula. Król Lisz był zwykłym człowiekiem – Arthasem Menethilem. pierwszym w linii sukcesji do tronu Lordaeronu i gorliwym paladynem zakonu Srebrnej Dłoni.

Kiedy wszystkiemu. co ukochał. zagroził legion nieumarłych. Arthas wyruszył na poszukiwania potężnego runicznego ostrza. które pozwoliłoby mu ocalić ojczystą krainę. Jednak cena za panowanie nad tą bronią była dopiero początkiem drogi ku potępieniu. która zaprowadziła go na północne pustkowia Mroźnego Tronu. gdzie przypadł mu w udziale najmroczniejszy z losów.

Wydawnictwo: Insignis

Cena: 29.9


Miłość na odległość. Formy życia w epoce globalnej

Autor: Ulrich Beck

Najnowsza książka najważniejszych współczesnych niemieckich socjologów. Beck i Beck-Gernsheim wracają po sukcesie swojej książki Das ganz normale Chaos der Liebe. która stała się światowym[…]

Ulrich Beck – jeden z najbardziej znanych współczesnych socjologów niemieckich. który należy do najczęściej cytowanych przedstawicieli nauk społecznych. Profesor monachijskiego Ludwig-Maximilians-Universitat oraz London School of Economics and Political Science. W Polsce znany z takich prac. jak Społeczeństwo ryzyka. W drodze do innej nowoczesności (2002). Władza i przeciwwładza w epoce globalnej (2005). Europa kosmopolityczna (z Edgarem Grande. 2009). Modernizacja refleksyjna (z Anthony Giddensem i Scottem Lashem. 2009). Społeczeńs

89: https://woblink.com/ebook/leki-w-ratownictwie-medycznym-jacek-kleszczynski-marcin-zawadzki-31196u

Cena: Marcin Zawadzkiksiążka o obozie koncentracyjnym, mróz chyłka tom 9, kamienie na szaniec ebook free, o prawo do głosu księdza lemańskiego, techniki badań, kieruj swoim życiem, zbiór zadań matematyka gimnazjum pdf, komunikacja polityczna, sprawdzian klasa 2 matematyka, żywienie człowieka gawęcki pdf, wykłady z anestezjologii machała pdf, gazety online, szaleńcy boży, mój szef jest idiotą, desery dla diabetyków, nawiązania do biblii w literaturze…