Odyseusze. Zemsta Królowej Piratów. Tom 3

Autor: Agnieszka Stelmaszyk

Złap wiatr w żagle i wyrusz w kolejną podróż po morzach i oceanach!

Jacht Wesołowskich rozbija się u brzegów tajemniczej wyspy. Na szczęście zamieszkuje ją grupa przyjaźnie nastawionych naukowców zajmujących się badaniem niewyjaśnionych zjawisk klimatycznych. Niepokój Matyldy wzbudzają jednak pewne niezrozumiałe zdarzenia.

W międzyczasie królowa piratów zwołuje morskich rozbójników. aby bronić Republiki przed Czarną Armadą. Ale czy uda się jej pokonać wrogów? Zdrajcy przecież czają się wszędzie.

Czy losy Tima i Matyldy znowu się ze sobą skrzyżują? Czy uda im się zamknąć mapę wszechświatów?

Poznaj finał serii ‚Odyseusze’ Agnieszki Stelmaszyk. autorki bestsellerowych ‚Kronik

:

Cena:


ISBN

9788380643505: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/z-rawenny-pamiatki-rawennackie-corka-teodozjusza-ostatni-przytulek-dantego-zdzislaw-morawski-32129u

Cena:


Maria z Magdali w Ewangelii. legendzie i sztuce

Autor: Mieczysław Skrudlik

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Maria z Magdali. Maria Magdalena – według Biblii żyjąca w I w. n.e. kobieta pochodząca z wioski Magdala. obecnie Migdal. Należała do kręgu uczniów Jezusa. Przyłączyła się do niego po tym. gdy wypędził z niej siedem złych duchów. We wschodniej tradycji chrześcijaństwa przedstawiana jest jako niosąca olejki do grobu Chrystusa i świadek jego zmartwychwstania i jest szanowana jako „równa apostołom”. W tradycji łacińskiej przez wieki łączono ją z kobietą cudzołożną z Ewangelii św. Łukasza. Ukazywano ją wiernym. zwłaszcza kobietom. jako wzór nawróconej grzesznicy (za: Wikipedia). Z wprowadzenia autora: „Zadaniem te

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:


Vingt ans après

Autor: Alexandre Dumas

«Vingt ans après» c’est imposant volume et une suite du premier opus «Les trois mousquetaires» et le dernier chapitre de cette grande fresque littéraire est «Le vicomte de Bragelonne». Vingt ans ont passé et les temps ont bien changé. Paris est secoué par les soubresauts de la Fronde. Si D’Artagnan parvient à retrouver et à rallier ses quatre amis. nul doute que la Fronde entière sera forcée de plier le genou devant eux…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Innowacje i przedsiębiorczość w procesie podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstw

Autor: Vanda Marakova

Wśród licznych kategorii pojęciowych współtworzących współczesną wiedzę w dziedzinie ekonomii i zarządzania niewątpliwie poczesne miejsce zajmu¬ją. ściśle związane z sobą. przedsiębiorczość i innowacyjność. W teorii wysoką rangę zapewniły im przede wszystkim publikacje A. Schumpetera i P. Druckera. wskazujące na znaczenie twórczej inwencji wynalazców i przedsiębiorczej kreatywności menedżerów w poszerzaniu zakresu i doskonaleniu sposobów zaspokajania ludzkich potrzeb. a tym samym stymulowania wzrostu gospodarczego i dobrobytu społeczeństwa. W praktyce gospodarczej innowacje stanowią ważny oręż w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej na coraz bardziej wymagającym rynku. Są głó

39: https://woblink.com/ebook/motywacja-do-zmiany-zachowan-ryzykownych-w-chorobie-jolanta-zycinska-32608u

Cena:automatyzacja nudnych zadań z pythonem chomikuj, magdalena siwiec, księgarnie ebook, mckenzie książka pdf, marlena plebańska, mroczna tajemnica, last of us 2 poradnik, syzyfowe prace książka, z głowy głowacki, bohdan dziemidok, bagdadzie, popek mp3, oskar i panią róża test pdf, dishonored 2 poradnik, wydawnictwo uniwersytetu ekonomicznego w katowicach, ekonometria podstawy, king nocna zmiana, samantha young ostatnia szansa pdf, karta badania mowy, szósta rano, gałecki psychiatria pdf, jena bitwa, etyka biznesu pdf, białas dziewczyna…