Zatopić ‚Niezatapialną’

Autor: Anna Hrycyszyn

Jollienesse Rożnowski. zwana przez przyjaciół Nes. dowodzi parowcem „Niezatapialna”. Pani kapitan i jej załoga są legendą w Palude. Córka skazanego opozycjonisty. od lat siejąca postrach w Krainie Tysiąca Jezior i Rzek. podbiła serca prostego ludu.

Władza jednak nie może dłużej tolerować jej istnienia. Świat ulega społeczno-ekonomicznym przemianom. a ambitny minister postanawia przykładnie ukarać buntowników. Nieubłaganie nadciąga koniec ery rzecznego piractwa.

W pogoń za „Niezatapialną” rusza kapitan Feliks Ucelli i dowodzona przez niego elitarna jednostka Straży. Pętla się zaciska. a sytuacja wydaje się bez wyjścia. Ale niełatwo zatopić „Niezatapialną”. A już na pewno nie uda się zatopić jej na wieki.

Przygodowy steampunk w pełnej krasie: parowce. nad

:

Cena:


ISBN

9788365369871: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/nowa-odyseja-patrick-kingsley-28205u

Cena:metal gear solid v the phantom pain poradnik, obliczanie dawek leków, ryzyko gangstera anna wolf pdf, upojenie pdf, malarz dusz falcones, tomasz kieres, robótki na drutach dla początkujących, staropolskie kolędy, alberto angela, najlepsze opowiadania erotyczne, dyplomacja kissinger, spojrzenia.pl, twoje kompetentne dziecko pdf, beata pawlikowska kody podświadomości, mit o chaosie, przyczyny wykluczenia społecznego, podstawy zarządzania organizacjami griffin pdf, kroniki ptaka nakręcacza, streszczenie stowarzyszenie umarłych poetów, maxime chattam książki…