Między prawami. Przedpiekle

Autor: Vera Eikon

Oto opowieść. w której policja. mafia i polityka spotykają się na jednej drodze.

‚Proca. czyli Komisarz Alan Berg wraca z delegacji z Amsterdamu do swojej macierzystej jednostki. Na miejscu. niepokoi go dziwne zachowanie byłego współpracownika i kolegi. Juliana Sikorskiego ps. ‚Młody’. Okazuje się. że załamanie nerwowe mężczyzny związane jest z zamordowaniem pewnej prostytutki. Sprawa zaczyna zataczać coraz szersze kręgi na najwyższych szczeblach.

‚Między prawami. Przedpiekle’ to pełnokrwista powieść sensacyjno-kryminalna. zapewniająca istną jazdę bez trzymanki. Nie sposób bowiem przy tej książce odetchnąć nawet na chwilę. gdyż akcja pędzi do przodu jak szalona. serwując nam po drodze nowe fakty. nowe wskazówki i szokujące powiązania wywołujące niespodziewane zwroty akcji. Powie

:

Cena:


Kroniki Drugiego Kręgu 4. Piołun i miód

Autor: Ewa Białołęcka

Magowie z Drugiego Kręgu rozdzielili się. Pożeracz Chmur. Gryf. Jagoda oraz rodzina Nocnego Śpiewaka postanowili zaznać spokoju i stabilności w ojczyźnie hajgów. Reszta chłopców wyruszyła w dalszą drogę. by wypełnić misję powierzoną im przez Matkę Świata. Przyjaciele trafili do kraju ogarniętego wojną. w którym słowo „magia” wywoływało mieszaninę strachu i szacunku. Zostali przyjęci przez króla Northlandu. który stara się jak najlepiej wykorzystać umiejętności swych niespodziewanych gości. Magowie również zdają sobie sprawę. że nie trafili na dwór bez powodu – Matka Świata nieustannie daje im sygnały. Czy będą potrafili dobrze je odczytać?

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


ISBN

978-83-7515-498-6: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/wygraj-z-cukrem-patrik-olsson-lars-erik-litsfeldt-130065u

Cena: Lars-Erik Litsfeldt


:

:

Cena:ogień i krew część 3, poradnik do minecrafta, sycylijczyk, intryga pdf, dom którego nie było, kary dyscyplinarne w wojsku, jacek kall, kartoflada, sławomir banaszak, taktyk film, zasłyszane, scratch pdf, radosław po angielsku, psychopatologia pdf, dziady opracowanie, bibliotekarka z auschwitz, samantha towle revved, world of zombie poradnik, plomienna korona, kamila łyczek, nie bój się życia…