ISBN

9788378599616: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/dziwne-dni-michal-stonawski-129475u

Cena:


Futbolowa rewolucja

Autor: Keoghan Jim

Jeśli sądzisz. że piłka nożna jest skazana na podstarzałych działaczy. „betonowe” związki i szemrane układy. to bardzo się zaskoczysz! Poznaj historię nowoczesnego futbolu. zrodzonego z zaangażowania. determinacji i współpracy zwykłych kibiców. Zobacz. jak oddolny ruch odmienił oblicze piłki nożnej w Wielkiej Brytanii. A potem pomyśl. jak dużo możesz zrobić na naszym. polskim boisku. Zjawisko. jakim jest futbol. doczekało się wielu opracowań i publikacji – poczynając od naukowych i historycznych. przez powieści fabularne po publicystykę i reportaż. Jednak takiej książki na rynku polskim jeszcze nie było! „Fultbolowa rewolucja” opowiada o zmianach. jakie dokonały się w mateczniku piłki nożnej. którym jest Wielka Brytania. Jest to historia oddolnego ruchu społecznego mającego na celu uzdrowienie ws

99: https://woblink.com/ebook/prochnica-wczesnodziecieca-joanna-zemlik-133601u

Cena:


Nie ma złej pogody na spacer

Autor: Linda Åkeson McGurk

Fińskie dzieci uczą się najlepiej. w Paryżu dzieci nie grymaszą. a w Szwecji – są zdrowe. aktywne i szczęśliwe!

„A gdyby tak więcej maluchów obserwowało prawdziwe ptaki. zamiast grać w Angry Birds?” – fragment książki

Stare skandynawskie porzekadło mówi. że nie ma złej pogody. są tylko źle dobrane ubrania. W Polsce jeszcze niedawno zwykło się mawiać. że dzieci dzielą się na czyste i szczęśliwe. Kiedy Linda Åkeson. szwedzka blogerka i dziennikarka. wyszła za mąż za Amerykanina i przeprowadziła się do stanu Indiana. nie mogła uwierzyć. że mieszkańcy kraju o tak oszałamiająco pięknej i bogatej przyrodzie do tego stopnia utracili więź z naturą. Kiedy urodziły się jej dzieci. postanowiła – wbrew presji społecznej – wychować je tak. jak niegdyś wychowano ją. Nie ma złej pogody na spacer to zapis tych zmagań – oparty na osobistej historii poradnik. który pomoże rodzicom:

– wypuścić dzieci na zewnątrz niezależnie od pogody.

– zmierzyć się z lękiem. poznać wartość odrobiny ryzyka i zaufać dzieciom.

– pozwolić im na kreatywną nudę.

– uwierzyć. że czasami mniej naprawdę znaczy więcej.

– pozbyć się panicznego lęku przed bakteriami i brudem.

– ochronić dzieci przed uzależnieniem od urządzeń elektronicznych.

Osobista historia. przydatne rady. opinie specjalistów. wyniki najnowszych badań i inspirujące przykłady z życia – oto. co znajdzie w tej książce każdy obecny i przyszły świadomy rodzic.

„Linda Åkeson McGurk proponuje doskonałe antidotum na hiperczujne. zelektryfikowane. poddane standaryzowanym testom i aresztowi domowemu dzieciństwo XXI wieku oraz na ekspertów. którzy je wymuszają. Praktyczna i mądra książka” – Richard Louv. autor bestsellerów Ostatnie dziecko lasu i Witamina N

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9niewidzialna korona audiobook, kobiety są z marsa, dzieje sześciu pojęć pdf, lampa alladyna bajka, wojciech mruk, geneza polityki społecznej, współczesne społeczeństwo, książki online pdf, mit syzyfa pdf, maus komiks pdf, homo bimbrownikus, thietmar kronika, książki fantasy top, bizarność, geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne…