Magia sprzedaży

Autor: Robert Grzybek

Gdy czytasz tę książkę. po pewnej chwili z lekkim zdumieniem i uśmiechem w kącikach ust stwierdzasz. że przecież to wiesz. że to jest oczywiste. Że do tego. aby sprzedawać. nie są potrzebne egzaltowane rady autorytetów od hipnozy i mowy ciała. Autor połączył ogromne doświadczenie praktyczne z akademickim zacięciem. W efekcie powstała książka o sprzedaży. której można uwierzyć. Praktyczne porady zilustrowane są przykładami oraz poparte badaniami naukowymi nad psychologią perswazji. autoprezentacją i sprzedażą konsultacyjną.

W książce jest blisko trzydzieści ćwiczeń. dwa testy oraz mnóstwo anegdot. w większości zbieranych w polskich realiach biznesowych ostatniego dwudziestopięciolecia. Zarówno tych pozytywnych. które warto naśladować. jak i tych negatywnych. których należy unikać.

34.9: https://woblink.com/ebook/nieswiadome-wybory-jonah-berger-30730u

Cena:


Współcześni kochankowie

Autor: Emma Straub

‚Błyskotliwa i zabawna powieść o tym. co to znaczy nareszcie wydorośleć wiele lat po osiągnięciu dojrzałości’. New York Times

Elizabeth. Andrew i Zoe przez lata wspólnie przeżywali swoje życiowe wzloty i upadki. Teraz zbliżają się do pięćdziesiątki. mieszkają w samym sercu Brooklynu i z przerażeniem stwierdzają. że ich dzieci właśnie zaczęły ze sobą sypiać.

Współcześni kochankowie to niezwykle dowcipna opowieść o ekscytującym uroku młodości. piorunującym zaskoczeniu rzeczywistością wieku średniego i o tym. że zamiłowania – do gotowania. muzyki czy pielęgnowania przyjaźni – nigdy nie przemijają. przeciwnie. z biegiem lat ewoluują i dają coraz lepsze owoce.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 14.9


Hotel nad zatoką

Autor: Holly Robinson

Rodzinne więzy łączą nas na zawsze – bez względu na to. jak daleko próbujemy od nich uciec…

Trzy siostry Bradford znane są w Rockport w stanie Massachusetts ze swojej urody. pięknych głosów. legendarnych przodków i eleganckiej matki. Sarah. która samotnie. od dnia. kiedy zniknął jej mąż. prowadzi stary Hotel nad Zatoką Szaleńców.

Dwie młodsze – Anne i Elly – kiedy tylko dorosły na tyle. żeby móc to zrobić. uciekły z Zatoki Szaleńców. by spełniać swoje marzenia i uwolnić się od nazwiska Bradford. tymczasem Laura została i stworzyła sobie z pozoru idealne życie: wyszła za mąż. urodziła dziecko i pomaga matce prowadzić hotel.

Po serii kiepskich decyzji Anne nie ma wyboru i musi wrócić do domu. stawiając czoło krytycznej matce i najstarszej siostrze. Za nią niechętnie p

31.9: https://woblink.com/ebook/widziec-wiecej-podroz-przez-ekwador-kolumbie-i-wenezuele-tony-kososki-30895u

Cena:


Wydawnictwo

ILLUMINATIO: Format

31107

https://woblink.com/product-publication/download/31107/epub: 1

Cena:


ISBN

9788327631442: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/podroz-marzen-kate-hewitt-anne-mcallister-30883u

Cena: Anne McAllisterwaingertner, czasopisma kulturalne, sw dympna, gra singli, najbardziej znane owady w polsce, europejska nagroda literacka, książka uprowadzona, zachowania w organizacji, gołąb immunologia pdf, mikolajek online, bestsellery książkowe 2018, ebooki nowości, nauka przyrody klasa 4, nero sarah brianne, charles tilly, leki w ratownictwie medycznym, nikodem pałasz, streszczenie tanga, koncepcje zarządzania, atlas hub, my ibuk libra, masa o procesie polskiej mafii pdf…