Łzy pajaca. Zima komisarza Ricciardiego

Autor: Maciej A. Brzozowski

Neapol. rok 1931. Kończy się marzec. ale wiosny jeszcze ani śladu. Przez miasto razem z lodowatym wiatrem przebiega wiadomość: Arnoldo Vezzi. wielki tenor. artysta światowego formatu. przyjaciel Duce. został znaleziony martwy w swojej garderobie w teatrze San Carlo tuż przed występem. Śledztwo ma prowadzić komisarz Luigi Alfredo Ricciardi. Niezwykły śledczy. nielubiany przez przełożonych przez swoją krnąbrność. przez podwładnych oceniany jako nieprzystępny. ma głęboko skrywany sekret: od dzieciństwa widzi zmarłych w ostatnich chwilach życia i z daleka czuje ich ból.

Dni mijają. szef się niecierpliwi. obawiając się nacisków z Rzymu i domaga się schwytania winnego. Mroczna atmosfera dociera do najmniejszych zaułków miasta. niepokój ogarnia mieszkańców wąskich uliczek i pięknych pałaców. Wyczulony na krzywdę ludzi. wierząc w sprawiedliwość. Ricciardi rozpoczyna niebezpieczną wyprawę przez światło i cień w poszukiwaniu mordercy.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


https://woblink.com/product-publication/download/135742/epub

1:

:

Cena:


Mitologia grecka i rzymska

Autor: Katarzyna Marciniak

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie uhonorowanej prestiżową Nagrodą Klio Mitologii greckiej i rzymskiej prof. Katarzyny Marciniak. Autorka przybliża postaci i wydarzenia z mitologii. bez których nie sposób zrozumieć współczesnej kultury. Poznamy różne oblicza Meduzy. dowiemy się. czy bóg wina Bachus chorował na żółtaczkę. dotrzymamy towarzystwa Arnoldowi Schwarzeneggerowi. gdy jako Herkules będzie przemierzał ulice Nowego Jorku. Książka prezentuje treści na zasadzie leksykonu. co ułatwia poruszanie się w gąszczu mitologicznych postaci i wydarzeń. Zawiera liczne ilustracje i ciekawostki. a także informacje o funkcjonowaniu motywów związanych z daną postacią w literaturze. filmie. sztukach plastycznych czy muzycznych. co uatrakcyjnia lekturę oraz poszerza wiedzę. Autorka z

:

Cena:


Działalność spółki z o.o. w uchwałach wspólników

Autor: Adam Sroga

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podejmuje decyzje przez swoje organy: zarząd. zgromadzenie wspólników. radę nadzorczą i komisję rewizyjną. Kto jednak konkretnie podejmuje decyzje i w jakiej formie? Przystępnie i kompleksowo wyjaśnia tę kwestię niniejsza publikacja.

Najważniejsze kompetencje w spółce są przypisane zgromadzeniu wspólników. To ono decyduje. w jaki sposób podzielić wypracowany zysk lub pokryć straty. wybiera lub odwołuje członków organów spółki oraz wyraża zgodę na podjęcie działań w newralgicznych dla spółki kwestiach. Decyzje w tych i licznych innych sprawach wspólnicy podejmują w formie uchwał. Kompetencje uchwałodawcze przysługują w określonych sprawach także zarządowi – jako organowi repre

24.9: https://woblink.com/ebook/sebastian-sara-ney-137857u

Cena:


ISBN

9788301201135: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.co

Cena: 31


ISBN

9788373776418: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/jak-z-bankruta-stac-sie-milionerem-chmielewski-wojciech-136486u

Cena:oblężenie konstantynopola 626, joseph murphy książki, stawiłem sobie pomnik, grzegorz rzeczkowski obcym alfabetem, hel3, ryje, tijan hate to love you, agnieszka wanicka, tomasz kostro, celibat. opowieści o miłości i pożądaniu pdf, gad spowiedź klawisza pdf, motywacja psychologia pdf, osobowość infp, daniel goleman inteligencja emocjonalna pdf, dotyk crossa 2 pdf, resnick halliday pdf, jezioro łabędzie mp3, tron prawdy pdf, żywoty świętych pańskich na wszystkie dni roku, chłopcy z placu broni pdf, cześć co słychać pdf, ile skrzydel ma motyl, wola sensu, grid 2 gry online…