ISBN

9788381472418: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Cena:


Jod – nowo odkryte zastosowanie w terapiach chorób cywilizacyjnych

Autor: Kyra Kauffmann

Niedobór jodu znaczy więcej. niż myślisz.

Zaskakującą przyczyną dolegliwości takich jak niedoczynność tarczycy. choroba Hashimoto. a nawet rak piersi często jest niedobór jodu – pierwiastka. który ma ogromne znaczenie dla zdrowia całego organizmu. 

Na podstawie najnowszych badań naukowych Autorzy tej książki wskazują. jak:samodzielnie zmierzyć aktualny poziom jodu w organizmie.ustalić odpowiednią dla każdej osoby dawkę tego pierwiastka.suplementować jod stosując odpowiednią dietę.wyeliminować przyczyny niewyjaśnionych bólów głowy czy uporczywej suchości w ustach.

Jod – zaskakujący klucz do zdrowia

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 29.2


https://woblink.com/product-publication/download/141223/pdf

1:

:

Cena:książki o starości pdf, marian gorynia, uwolnijcie nas stąd, darmowe książki pdf pełne wersje, kabaret moralnego niepokoju najnowsze skecze, podróże w czasie, aleksandryna wiktoria, dziurdziowie, udar mózgu książki, mala apokalipsa, prawo gospodarcze publiczne pdf, kornel morawiecki genealogia, współcześni poeci polscy, poradnictwo psychologiczne, drapieżne ryby słodkowodne, persi dzekson 3, polskie miasta w baśni i legendzie, niepełnosprawność intelektualna książki, książki religijne pdf…