ISBN

9788380834699: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/ebook/seksparty-emanuel-herz-30096u

Cena:


Medyczne skutki terroryzmu

Autor: Przemysław Guła

Na rynku wydawniczym istnieje szereg cennych publikacji poświęconych zjawisku terroryzmu. „Medyczne skutki terroryzmu” nie są jednak publikacją konkurującą z większością literatury przedmiotu. ponieważ skupiają się na reagowaniu na następstwa zamachów.

Poza pracą służb kontrterrorystycznych i policyjnych miejsce zamachu jest polem działania służb ratowniczych. To także zagadnienia związane z koordynacją działania służb ratowniczych od etapu dysponowania. kierowania akcją ratowniczą. pracą szpitali aż do roli medycyny sądowej w kontekście identyfikacji ofiar i oceny mechanizmów urazu. W publikacji uwzględniono także zagrożenia o charakterze CBRN oraz możliwości cyberataków na sieci teleinformatyczne ochrony zdrowia.

40: https://woblink.com/ebook/apostol-kazachstanu-i-swiadek-ewangelii-aleksander-posacki-30325u

Cena:


The World Set Free

Autor: Herbert George Wells

The novel tells the prophetic story of man’s harnessing of the newly-discovered power of the atom. how this power nearly destroys civilization in a catastrophic war and foreshadows nuclear warfare years before research began and describes the chain reactions involved and the resulting radiation. It is presented as a history of the important events of the 20th century. jumping back and forth amongst narratives of different eyewitnesses and major players in those events. „The World Set Free” is a remarkable example of how science and science fiction can interact with and build upon each other. This book truly shows Wells was a man way before his time… Wells describes a weapon of enormous destructive power. used from the air that would wipe out everything for miles. and actually used the term „atomic bombs.” Futuristic Science Fiction at its best…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9wiesław sokoluk, george rr martin ogień i krew, dudka instrument, biblia dla maluszków, 50 twarzy greya mobi, pn-en 50160, sap w 24 godziny pdf, józef szopiński, murray n. rothbard – „ekonomia wolnego rynku”, charakterystyka bohaterów ten obcy, sprawdzian z biologii genetyka pdf, rola transportu w gospodarce, 1871 rok co się wydarzyło, aecjusz flawiusz, psychologia ekologiczna, gta 4 solucja, etos rycerski w średniowieczu, żmijowisko opinie, wydawnictow znak, srebrny labedz, iluzja percepcji pdf, eugeniusz korczarowski, viva gazeta dodatki, zemsta kobiety, louise hay pdf, ziemkiewicz blog…