ISBN

9788324162628: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/niewyjasnione-spiski-naszych-czasow-jonathan-vankin-john-whalen-28172u

Cena: John Whalen


:

:

Cena:


Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 37: Ostatnia ofiara bożka

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Ostatnia ofiara bożka” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


Wyjaśnienie racji dzieł Bożych

Autor: Mateusz z Krakowa

Corpus Philosophorum Polonorum to seria wydawnicza prezentująca dorobek polskiej filozofii dawnej (cezurę stanowią tu rozbiory) w formie edycji krytycznych dzieł reprezentatywnych dla poszczególnych okresów i kierunków. Seria ta ma stanowić podstawowe narzędzie badawcze dla uczonych zainteresowanych polskim dziedzictwem filozoficznym. Wydawane w ramach serii dzieła zostały przygotowane w zgodzie z najwyższymi standardami edytorskimi. są zaopatrzone we wstępy i komentarze. indeksy i bibliografie.

 Corpus Philosophorum Polonorum dzieli się na trzy podserie: Series Mediaevalis. Series Novae Aetatis oraz Przekłady. Dwie pierwsze zawierają teksty źródłowe w językach oryginalnych. czyli głównie po łacinie. powstałe w okresie średniowiecza i w epokach kolejnych. natomiast trzecia to równoległe

:

Cena:


The Great Shadow

Autor: Arthur Conan Doyle

Set in an English-Scottish border village during the waning days of the Napoleonic era. this adventure story introduces us to Jock Calder. whose quiet way of life is shattered when a mysterious stranger steps ashore near his home. The stranger changes forever the lives of Jock. his cousin Edie. and his best friend Jim. sending the young men into the jaws of the final battle to defeat The Great Shadow that threatens to devour the whole of Europe. We see the boy grow into a soldier who fights in the Battle of Waterloo. and gives us his interesting insights on it. Drama. mystery. comedy. tragedy. and an enlightened look at the horrors of war and the last battle of Waterloo are contained in this tale.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Sowa

Autor: Samuel Bjørk

Druga powieść serii o Holgerze Munchu i Mii Krüger!

Zatrważająca zbrodnia. złowieszcza symbolika i intrygujący finał!

„W Sowie autor dowodzi. jak zręcznie potrafi budować napięcie. Samuel Bjørk napisał porywający wielowątkowy kryminał. pełen szczegółowych. zachwycających opisów”. Adresseavise

„Samuel Bjørk to wyjątkowy autor z wielkimi pokładami energii. Pisze porywające powieści ze świetnymi dialogami i postaciami. z których każda ma potencjał. by stać się inspiracją do tworzenia nowych historii”. Oppland Arbeiderblad

„Świetny styl oraz pomysłowe i pełne napięcia zwroty akcji sprawiają. że nie da się oderwać od tej powieści”. Moss Avis

Najbogatszy armator w Sandefjord leży na łożu śmierci. Jego pierworodny syn odziedziczy majątek pod jednym warunkiem: nie może p

27.9: https://woblink.com/ebook/mow-mi-katastrofa-magdalena-wala-28523u

Cena:


Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu

Autor: Ronald Reng

To nie naszpikowana datami. nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej – do samego wnętrza ligi. I pokazuje ją oczami człowieka związanego z nią od momentu jej założenia.

Heinz Höher – jako piłkarz. szkoleniowiec. dyrektor sportowy i trener młodzieży – poświęcił Bundeslidze całe życie. Ceniony dziennikarz Ronald Reng napisał na podstawie jego wspomnień pełną anegdot książkę. świetnie ukazując zmiany zachodzące w niemieckim futbolu.

Od rozgrywek targanych aferą korupcyjną po ligę bijącą rekordy frekwencji. Od trenerów wybierających kandydatów do gry na podstawie tego. jak daleko kopną piłkę. po ekspertów analizujących każdy szczegół. Od piłkarzy dorabiających w kopalniach.

1:

Cena:


Pascal

Format: EPUB.MOBI

31.5

1:

Cena:przygody dobrego wojaka szwejka pdf, gordian pdf, ty i raz dwa trzy, mariusz jedrzejko, gleby bielicoziemne, interesuje speleologa, gorące noce serial, kosmos carl sagan, drgawki gorączkowe, spowiedź hitlera pdf, kolacja z tiffanym pdf, opium w rosole test, joanna jasińska, libra book…